Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Licencja

więcej

Marka

więcej

Wiek

Płeć

Cena

pokaż

Kolor

Dostępność

Plecaki

Znaleziono: 706 produktów
Na smyk.com znajdziesz plecaki szkolne dla uczniów w najróżniejszym wieku, które spodobają się zarówno maluchom rozpoczynającym przygodę z edukacją, jak i licealistom. W naszej szerokiej ofercie produktów czekają klasyczne modele dla najmłodszych pociech, które z powodzeniem pomieszczą najpotrzebniejsze książki, przybory szkolne, doskonale wyposażone piórniki oraz wszystko to, co każdego dnia może przydać się podczas lekcji. Plecaki szkolne dostępne w tej kategorii zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najwyższą wygodę noszącym je maluchom. Sztywne plecy oraz szelki z możliwością regulacji gwarantują dziecku pełen komfort, pomagając jednocześnie dbać o jego prawidłową postawę.

 

 

W naszej ofercie przygotowaliśmy modele dla dziewcząt i chłopców, spomiędzy których z łatwością wybierzesz wymarzony plecak szkolny. Dziewczęcy nadruk, jasne odcienie i urocze motywy to coś, co z całą pewnością spodoba się każdej uczennicy. Na smyk.com bez trudu znajdziesz również idealny plecak szkolny dla chłopca, który zdobią barwy klubu piłkarskiego lub postacie z ulubionej kreskówki. Poza atrakcyjnym wyglądem, wszystkie plecaki szkolne, które czekają na Ciebie w tej kategorii, posiadają również szereg dodatkowych kieszonek i specjalnych przegród pozwalających odpowiednio zorganizować wnętrze, spakować strój na zajęcia sportowe oraz zabrać ze sobą zdrowe i pyszne przekąski na każdy, pełen wyzwań dzień w szkole.

 

 

Z myślą o starszych uczniach, którzy kontynuują naukę w starszych klasach szkoły podstawowej oraz liceach i technikach, przygotowaliśmy najmodniejsze plecaki szkolne. Dopasowane do potrzeb starszych uczniów modele posiadają duże, pojemne przegrody, które pozwalają z łatwością pomieścić wszystkie potrzebne materiały i książki, a dodatkowe kieszenie na laptopa i tablet to idealne rozwiązanie, by bezpiecznie przenieść cenny sprzęt elektroniczny. Każdy plecak szkolny – dziewczęcy lub chłopięcy – świetnie sprawdzi także podczas zajęć dodatkowych i treningów, mieszcząc nie tylko strój i dodatkowe pomoce szkolne, ale również śniadaniowy box i przydatne akcesoria.

 

 

Na smyk.com przygotowaliśmy również małe, wygodne worki, które z powodzeniem zastąpią plecaki szkolne. Ich niewielki rozmiar oraz szerokie sznurki gwarantują komfort podczas noszenia, a każdy model doskonale sprawdzi się podczas szkolnych wycieczek lub dni, gdy plan obejmuje niedużą liczbę lekcji. Worki to także idealne rozwiązanie na co dzień, by zawsze mieć przy sobie portfel, smartfon i najpotrzebniejsze akcesoria. Sprawdź, co czeka na smyk.com i wybierz idealne plecaki szkolne, które spodobają się każdemu uczniowi, bez względu na jego wiek!