Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Licencja

Marka

więcej

Wiek

Płeć

Cena

pokaż

Dostępność

Przyrządy i pomoce szkolne

Znaleziono: 580 produktów

Wzorowe przyrządy geometryczne

 

Na pewnym etapie edukacji przyrządy geometryczne muszą się pojawić w plecaku każdego ucznia. Warto zadbać o to, aby były to dobrej jakości artykuły, które pozwolą na dokładne pomiary. Na szczęście w tej kategorii nie brakuje takich produktów. Znajdziesz tu zarówno linijki i ekierki dla maluchów, które dopiero rozpoczynają naukę w szkole, jak i przyrządy geometryczne dla starszych uczniów.

 

Kolorowe linijki dla maluchów

 

Uczniom pierwszych klas szkoły podstawowej proponujemy przyrządy geometryczne z wizerunkami ich ulubionych baśniowych bohaterów. Mogą być to np. księżniczki Disneya albo sympatyczne Trole. Maluchom mogą także spodobać się niełamliwe, elastyczne linijki i ekierki. Taka linijka może służyć jednocześnie za przyrząd geometryczny, jak i kolorową opaskę. Wszystko dzięki tworzywu, z jakiego jest wykonana. Wyróżnia się ono dużą elastycznością. Poza tym idealnie przylega do powierzchni i nie ślizga się po papierze. Poza tym oferujemy również przyrządy geometryczne z drewna. One także są bardzo trwałe i do tego doskonale się prezentują.

 

Profesjonalne przyrządy geometryczne dla starszych uczniów

 

Starszym uczniom potrzebna będzie nie tylko linijka i ekierka, ale także kątomierz, cyrkiel i kalkulator. Na zajęciach technicznych może również przydać się zestaw krzywików. Wszystkie te przybory geometryczne z łatwością zamówisz na smyk.com. Wystarczy znaleźć zestaw najlepiej odpowiadający potrzebom twojej pociechy i umieścić go w koszyku. Przy okazji warto zamówić również inne elementy szkolnej wyprawki: zeszyty, podręczniki, artykuły piśmienne i papiernicze. Wszystkie te produkty także wchodzą w skład naszej oferty.