Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Licencja

więcej

Marka

więcej

Wiek

Płeć

Cena

pokaż

Dostępność

Archiwizacja i organizacja

Znaleziono: 2626 produktów

Dobra organizacja od dziecka

Aby wśród zeszytów i przyborów szkolnych dziecka panował porządek, warto wyposażyć smyka w narzędzia, które pozwolą zapanować nad bałaganem wśród notatek. Małemu uczniowi na pewno przyda się kolorowy segregator dla dzieci, karteczki samoprzylepne, teczki na rysunki czy organizer na biurko. Pomocne bywają także podkładki na biurko i różne plansze edukacyjne np. z układem okresowym pierwiastków albo mapą świata.

 

Kolorowa szkoła

Aby organizacja nie kojarzyła się z przykrym obowiązkiem, wszystkie teczki i organizery powinny być nie tylko praktyczne, ale i ładne. Mogą je zdobić np. bohaterowie ulubionej kreskówki smyka albo jakiś efektowny, roślinny wzór. Szczęśliwie wybór produktów jest na tyle duży, że znalezienie segregatora czy podkładki wpisującego się w zainteresowania dziecka nie powinno być problemem. Psiaki z „Psiego Patrolu”, Anna i Elza z „Krainy Lodu” – nietrudno o segregator czy przybornik, z którąś z tych postaci.

 

Szkolna i biurowa organizacja w SMYKU

Na smyk.com znajdziesz szeroki wybór akcesoriów biurowych, które mogą się przydać zarówno dziecku, jak i rodzicowi. Najmłodszym uczniom proponujemy podkładki na biurko, segregatory i teczki na rysunki z bohaterami znanymi im z telewizji albo kinowego ekranu. Nie brakuje też gadżetów, które zdobią urocze zwierzątka np. jednorożce.

 

Uczniom wyższych klas szkoły podstawowej i szkół średnich mogą spodobać się praktyczne karteczki samoprzylepne w różnych kształtach i kolorach, mniej kolorowe organizery na biurko oraz podkładki, które mogą służyć jednocześnie za pomoce naukowe. Nie zapominajmy też o urządzeniach takich jak dziurkacz czy spinacz, które także bardzo przydają się przy porządkowaniu notatek. Dziurkacze i zszywacze z naszej oferty również dostępne są w różnych kształtach i kolorach.