Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

Płeć

Marka

więcej

Licencja

Cena

pokaż

Seria

Dostępność

Plastelina

Znaleziono: 142 produkty

Lekcje w szkole nie oznaczają tylko zagłębiania się w podręcznik i rozwiązywania matematycznych zadań czy pisanie esejów – uczniowie mogą również liczyć na twórcze zajęcia, jak choćby plastyka! To właśnie ze względu na nią warto zadbać o modelinę i plastelinę dla dzieci, która pozwoli im na stworzenie unikatowych i kolorowych figurek. Zadbaj o ten element, kompletując wyprawkę dla swojego szkraba, a dzięki temu maluch będzie mógł w pełni wykorzystać swoją wyobraźnię podczas tworzenia artystycznych prac!

 

Plasteliny dla dzieci nie muszą być jednak przydatne wyłącznie w czasie roku szkolnego – w wakacje czy poza zajęciami również warto zadbać o zainteresowania szkraba i podarować mu odpowiednie materiały artystyczne. Na smyk.com znajdziesz rozległy wachlarz najróżniejszych plastelin, spośród których maluch na pewno wybierze coś dla siebie. Czekają tu piankolina, kreatywna ultra plastelina, pływająca plastelina, a nawet plastelina w kształcie spaghetti! Wiemy też, że dzieci uwielbiają zabawę z najróżniejszymi kolorami, dlatego oprócz zestawów z plasteliną, które zawierają osiem, dwanaście albo dwadzieścia cztery standardowe kolory, przygotowaliśmy też takie mieniące się brokatem, fluorescencyjne, złote i srebrne czy w końcu plasteliny matowe z owocowym zapachem. Znajdziesz tu nawet magiczną plastelinę, która jest niezwykle elastyczna, rozciągliwa, nie wysycha, a jednocześnie skacze niczym piłka!

 

Plastelina może okazać się dla dzieci przydatna nie tylko w zamkniętym pomieszczeniu, ale także na zewnątrz, gdy podczas pikniku maluchy będą chciały np. ulepić figurki zwierząt. Dlatego oprócz klasycznych, tekturowych opakowań przygotowaliśmy też plastelinę w wiaderku, która dzięki uchwytowi będzie wygodna do przenoszenia w sytuacji, gdy w plecaku szkraba zabraknie już miejsca.

 

Dla młodych artystów, którzy wykorzystują plastelinę lub modelinę niemal każdego dnia, przygotowaliśmy też jednokolorowe plasteliny w dużych opakowaniach – dzięki temu dziecko może być pewne, że nigdy nie zabraknie mu żadnej barwy. Sprawdź, co jeszcze czeka na Ciebie w tej kategorii, i spraw maluchowi plastelinową niespodziankę wraz ze smyk.com!