Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

Płeć

Autor

Marka

więcej

Licencja

więcej

Cena

pokaż

Dostępność

Liczba kartek

pokaż

Rodzaj zeszytu

Notatniki

Znaleziono: 1106 produktów

Notatniki

Duże, średnie i wielkości dłoni – notatniki biurowe lub szkolne pomagają uporządkować ważne notatki, terminy spotkań, zajęć lub wspólnego wyjścia z przyjaciółmi. W zależności od zapotrzebowania właściciela różnią się one rozmiarami, ilością stron, stylistyką oraz dodatkami, zwiększającymi ich funkcjonalność.

Notatniki często zastępują inne rodzaje zeszytów, jak np. bruliony do szkolnych notatek, biurowe kalendarze z ważnymi terminami, młodzieżowy pamiętnik, czy niewielkie notesy, w których zapisuje się np. listę zakupów weekendowych. Ich zastosowanie jest wszechstronne, dlatego niemal każdy posiada w pracy lub domu choć jeden egzemplarz.

 

Notatniki na studia i do pracy

Dokładna data egzaminu zaliczeniowego na studiach, krótka lista niezbędnych rzeczy na wycieczkę dziecka, nazwisko i godziny przyjęć pediatry, albo przepis od koleżanki na pyszną pieczeń wołową… Zarówno drogie, jak i dość tanie notatniki mogą być używane niemal do wszelkiego rodzaju notatek – zaczynając od wykładów na uczelni, poprzez własną książkę kucharską, na terminarzu najważniejszych wydarzeń kończąc.

 

Mininotatnik dla dzieci

Zapisywanie ważnych informacji pomaga na dłużej zachować je w pamięci, dlatego warto wpajać ten nawyk dzieciom, zwłaszcza tym zaczynającym naukę szkolną. Do wpisywania krótkich treści (np. co należy przynieść na następną lekcję plastyki, albo kiedy będzie spotkanie wychowawcy z rodzicami) świetnie nadają się niewielkie, ładne notatniki które można z łatwością schować w najmniejszej kieszonce torby. Bardzo pomysłowym rozwiązaniem dla najmłodszych jest mininotatnik z breloczkiem umożliwiającym przyczepienie do paska lub szelek plecaka.

 

Notatniki ozdobne na wyjątkowe okazje

Niektóre notatniki zachwycają wyjątkową, elegancką oprawą z ozdobną ornamentyką, ręcznie klejonymi kartkami czy wysokiej jakości papierem, świetnie nadającym się do pisania piórem (np. notatniki Paperblanks), dzięki czemu notatki i wspomnienia nabierają naprawdę wyjątkowego charakteru. Taki zeszyt może być wspaniałym, absolutnie niezwykłym prezentem dla bliskiej osoby i zachęcić ją nie tylko do zapisywania istotnych treści, ale może nawet prób tworzenia wierszy czy nauki szkicowania.

 

Notatniki biurowe – praktyczne dodatki

Osoby robiące dużo notatek, które z czasem przestają być potrzebne często wybierają notatniki wielokrotnego użytku pozwalające na napełnianie nowymi kartkami. Te wyjątkowo funkcjonalne zeszyty zwykle mają grubą, odporną na zniszczenia oprawę oraz mnóstwo praktycznych dodatków jak pętelka na długopis, przegródki i kieszenie na drobiazgi, kalendarz, listy adresowe, organ żer, miękka linijka czy karteczki samoprzylepne pomagające zachować odpowiedni porządek wśród licznych notatek.