Filtruj:

Wagi łazienkowe

Znaleziono: 58 produktów

Jaką wagę łazienkową wybrać?

Waga łazienkowa jest przydatnym urządzeniem, które umożliwia m.in. kontrolowanie masy ciała. Obecnie na rynku pojawiają się coraz to nowsze wagi łazienkowe, posiadające dodatkowe funkcje, wyposażone w dodatkowe funkcje, takie jak: zapisywanie pomiarów, pomiar BMI, pomiar zawartości wody w organizmie, zapotrzebowanie na kalorie, pomiar tkanki mięśniowej czy pomiar tkanki tłuszczowej.

Aby waga łazienkowa dokonała tego typu obliczeń, należy wcześniej wprowadzić informacje dot. wieku, wagi, czy aktywności fizycznej. Służy do tego najczęściej aplikacja mobilna. Tego typu nowoczesna waga elektroniczna łazienkowa jest świetnym wyborem dla osób, którym zwyczajnie zależy na tego typu pomiarach. Im więcej funkcji posiada urządzenie, tym więcej kosztuje. Jeśli z kolei zależy Ci wyłącznie na ważeniu, postaw na tradycyjne urządzenie.

 

Dobra waga łazienkowa — dokładność pomiaru i materiał wykonania

Dobra waga łazienkowa, czyli jaka? Ciężko odpowiedzieć na to pytanie. W grę wchodzi wiele istotnych czynników, takich jak dokładność pomiaru, czy materiał wykonania urządzenia. Dobra waga łazienkowa posiada najczęściej dokładność do 100 g. Jeśli chodzi o wykonanie, obecnie wagi powstają najczęściej ze szkła hartowanego.

Dla wielu osób istotne mogą okazać się także rozmiary wagi, maksymalne obciążenie oraz rodzaj zasilania. Zazwyczaj wagi elektroniczne łazienkowe są zasilane bateriami, które co jakiś czas należy wymieniać. Czas działania uzależniony jest od konkretnego produktu.

Na smyk.com czekają na Ciebie wyłącznie najwyższej jakości wagi łazienkowe w wielu różnych wariantach. Z pewnością znajdziesz wśród nich model dopasowany do swoich oczekiwań.