Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

Płeć

Marka

więcej

Cena

pokaż

Seria

Kolor

Dostępność

Kubki i pojemniki łazienkowe

Znaleziono: 404 produkty

Kubki i pojemniki łazienkowe

 

O funkcjonalności łazienki decyduje nie tylko właściwe rozmieszczenie prysznica, wanny czy umywalki, ale także możliwość przechowywania w zasięgu ręki niezbędnych do pielęgnacji ciała kosmetyków i akcesoriów. Wieszaki, szafki, szuflady, kubki i pojemniki łazienkowe ułatwiają zorganizowanie tej zazwyczaj niewielkiej przestrzeni w taki sposób, by z łatwością można było znaleźć potrzebne w danym momencie krem, patyczki do uszu albo grzebień.

 

Kubki łazienkowe na szczoteczki do zębów

 

Z reguły szczoteczki do zębów przechowywane są w pozycji pionowej tak, by nie brudzić powierzchni umywalki lub półki. Najczęstszym rozwiązaniem są łatwe w czyszczeniu kubki plastikowe łazienkowe lub ich odpowiedniki wykonane z innych materiałów (szkło, ceramika, metal). Dobrym pomysłem są również kubki z separatorem, dzięki czemu szczoteczki do zębów poszczególnych domowników nie stykają się ze sobą, co zmniejsza ryzyko przeniesienia bakterii.

 

Sprytne organizery na drobiazgi

 

Niewielkie akcesoria używane na co dzień mają to do siebie, że z łatwością mogą się zawieruszyć, a szukanie obcinacza do paznokci czy opaski na włosy w porannym zamieszaniu może wywoływać sporo niepotrzebnego stresu. W uporządkowaniu drobiazgów bardzo pomagają pojemniki łazienkowe z przegródkami lub szufladkami, w których z łatwością mieszczą się kosmetyki albo dziecięce ozdoby do włosów. Unikalny design oraz różnorodne materiały, z których wykonane są takie segregatory sprawiają, że dopasowanie do stylu łazienki jest bardzo proste.

 

Pojemniki łazienkowe na przyssawki

 

Gdy pod prysznicem lub przy wannie nie ma półki na płyny do mycia, żele czy gąbki, warto wybrać wieszane organizery lub pojemniki łazienkowe na przyssawki, które można zamontować na płytkach lub szybie kabiny prysznicowej. Większość takich pojemników ma w dnie otwory umożliwiające usunięcie wody nagromadzonej podczas kąpieli, co zapobiega zbieraniu się osadów z brudu i kamienia. W pojemnikach można przechowywać akcesoria używane podczas mycia – gąbki, szczotki, rękawice do masażu albo płyny.

 

Praktyczne pojemniki łazienkowe na kosmetyki

 

Codzienną pielęgnację ciała ułatwiają organizery do przechowywania niektórych akcesoriów, pozwalające na oszczędzenie miejsca. Zakrywany pojemnik łazienkowy w kształcie walca doskonale chroni patyczki do uszu przed kurzem i wilgocią, wąskie i wysokie pudełko z otworem bocznym ułatwia wyciąganie płatków kosmetycznych po jednej sztuce, a szczelnie zamykane pojemniki łazienkowe o niewielkich rozmiarach idealnie sprawdzają się w podróży.