Deski sedesowe

Znaleziono: 87 produktów

Jaką wybrać deskę sedesową?

Przymierzasz się do zakupu deski sedesowej, jednak nie wiesz, na co zwrócić uwagę? Jest to przede wszystkim materiał wykonania produktu. Najczęściej wykorzystywane materiały to:
· stal nierdzewna – wykazuje wysoką wytrzymałość, ponadto jest to materiał łatwy do utrzymania w czystości,
· duroplast – to twarde tworzywo sztuczne, które nie ulega odbarwieniom, ani nie odkształca się, gwarantuje maksymalną higieniczność,
· żywica poliesterowa – materiał jest odporny na uszkodzenia, najczęściej wtapia się w niego przeróżne elementy dekoracyjne, pozwala uzyskać ciekawy efekt,
· drewno prasowane – to alternatywa dla zwykłego drewna, dostępne jest w wielu wersjach kolorystycznych.
Oprócz tego, przeglądając deski sedesowe, nie sposób jest przejść obojętnie obok ich wyglądu i oczywiście rozmiaru. Deska powinna być odpowiednio dopasowana do misy WC.

Funkcjonalność desek sedesowych

Deski klozetowe różnią się od siebie funkcjonalnością. Na rynku dostępne są m.in. klasyczne modele, które należy samodzielnie zamykać. Nieco ciekawszą propozycję stanowią deski sedesowe wolnoopadające. Wyposażone są w specjalny mechanizm odpowiedzialny za powolny ruch. Dostępne są także deski elektroniczne, jednak ich cena jest już znacznie wyższa. Posiadają wbudowaną baterię bidetową i zastępują ten dodatkowy sanitariat. Ostatnią już propozycją są deski automatyczne. Posiadają czujnik ruchu i zamykają się w pełni samodzielnie, gdy nikogo nie ma w pobliżu.

Sprawdź deski sedesowe kolorowe i klasyczne, które są dostępne w SMYKU!