Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Kolor

Marka

więcej

Cena

pokaż

Dostępność

Kosze i pojemniki na pranie

Znaleziono: 201 produktów
Kosz na pranie, czyli praktyczny pojemnik, który uporządkuje wnętrze

 

Kosze na pranie obecne są w domu każdego z nas. To najpopularniejszy sposób na przechowywanie brudnej bielizny, czy ubrań. Tego typu pojemniki na pranie skutecznie maskują zawartość. Ich przenoszenie, podobnie jak i czyszczenie – jest bezproblemowe.

W SMYKU znajdziesz kosze na pranie, które odpowiedzą na potrzeby nawet najbardziej wymagających konsumentów! Dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu znajdziesz również małe kosze na pranie, które bez problemu odnajdą się w ciasnych pomieszczeniach.

Ten praktyczny element pozwoli Ci uporządkować wnętrze oraz zapomnieć o kupkach brudnych ubrań!

Kosze na pranie – metalowe, drewniane, czy plastikowe?

Kosze na pranie wykonywane są z przeróżnych materiałów, a do najczęściej wykorzystywanych możemy zaliczyć m.in. metal, drewno, czy też plastik. Metalowe kosze na pranie są solidne i odporne na wszelkie uszkodzenia. Drewniane charakteryzuje jedyny w swoim rodzaju styl. Wprowadzają do wnętrza ciepło i przytulność, jednak lepiej unikać ich umieszczania w łazience. Lepszym wyborem będzie sypialnia, schowek, czy pralnia.

Plastikowe kosze na pranie są lekkie i bezproblemowe w przenoszeniu, czy też utrzymaniu w czystości. Nieco mniej przyjazne w czyszczeniu są drewniane, nowoczesne kosze na pranie, jednak trzeba przyznać – prezentują się naprawdę interesująco. Drewno jest dodatkowo materiałem trwałym i odpornym na uszkodzenia.

Niezależnie od tego, czy interesują Cię białe kosze na pranie, czarne, czy też niebieskie – w naszej ofercie z pewnością znajdziesz produkt, którego szukasz!