Filtruj:

Szczotki do wc

Znaleziono: 18 produktów
Szczotka do WC istotnym elementem wyposażenia łazienki

 

Szczotka do WC to przydatny element, który pozwala zachować w łazience czystość i porządek. Dostępne są w różnych ciekawych formach. Jedną z propozycji są szczotki do WC z podstawką. Zaletą tego rozwiązania jest fakt, iż szczotka szybko wysycha.

Rzadziej wybierane rozwiązanie do szczotki do WC wiszące, najczęściej montowane do ściany, a także szczotki na stojaku, często połączone również z papierem toaletowym. Taki stojak zajmuje stosunkowo niewiele miejsca, jest praktyczny i świetnie się prezentuje. Ostatnią już propozycją jest zabudowana szczotka do WC w zwykłym, wysokim pojemniku.

Zwróć również uwagę na wymienne szczotki do WC, które umożliwiają zachowanie większej higieny.

Szczotka do WC – nie tylko praktyczna, ale również estetyczna

Szczotki do toalety pełnią nie tylko funkcję praktyczną. Wbrew wszelkim pozorom, sprawdzają się również jako elementy dekoracyjne. Mnogość wzorów i kolorów sprawia, że szybko znajdziesz model pasujący do Twojej łazienki! Jedną z ciekawszych propozycji jest szczotka chromowana. Prezentuje się estetycznie i dobrze komponuje się z innymi chromowanymi elementami, których w łazienkach nie brakuje. Ponadto taki element wykazuje wysoką odporność na wszelkie uszkodzenia, jak i zmiany temperatur.

W SMYKU znajdziesz także klasyczne, białe i czarne szczotki do WC. Barwy te są uniwersalne i bez problemu dopasujesz je do swojej łazienki! W naszej ofercie nie brakuje również bardziej nietuzinkowych propozycji, które nadadzą pomieszczeniu charakteru i wyróżnią się na tle innych elementów.