Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Marka

więcej

Cena

pokaż

Seria

Kolor

Dostępność

Mydelniczki

Znaleziono: 126 produktów

Mydelniczki

Chyba nikt nie lubi jak mokre mydło zsuwa się do umywalki pozostawiając na jej obrzeżu i ściankach matowy ślad. Dlatego właśnie dla uniknięcia takich sytuacji w zasięgu kranu ustawiana jest mydelniczka ceramiczna, szklana lub z tworzywa sztucznego, która nie tylko pomaga utrzymać śliskie mydło na miejscu, ale także osusza je z nadmiaru wilgoci.

Wśród wielu akcesoriów tego rodzaju oprócz klasycznych modeli można wyróżnić mydelniczki montowane na ścianie za pomocą magnesów, zamykane lub przyczepiane dzięki specjalnym przyssawkom. Dużą popularnością w toaletach przeznaczonych dla większej ilości użytkowników lub gości cieszy się mydelniczka na mydło w płynie czyli automatyczny dozownik łazienkowy podający bezdotykowo wymierzoną ilość płynnego mydła lub środka antybakteryjnego.

Sprawdzona mydelniczka do łazienki

Mydelniczka to niewielki przedmiot, produkowany w nieskończenie wielu wzorach i kolorach. Jednak do najbardziej funkcjonalnych zaliczane są te, przypominające podstawkę, owalny talerzyk lub niewielką miseczkę o niskich brzegach, co ułatwia wyciągnięcie mydła nawet mokrymi dłońmi. Mydelniczki mogą być także wykonane z różnego rodzaju materiałów, a do najpopularniejszych zalicza się tworzywa sztuczne, drewno, szkło, metal, kamień i cieszący się coraz większą popularnością silikon.

Mydelniczka wisząca, stojąca czy przyklejana do ściany?

Niekiedy małe łazienki lub ubikacje wyposażone są w niewielkie umywalki bez obrzeży, co uniemożliwia postawienie pojemnika z mydłem. W ciasnych wnętrzach świetnie się sprawdza mydelniczka na ścianę, montowana za pomocą niewielkich kołków rozporowych gwarantujących stabilność i dobrą przyczepność. Sprytnym rozwiązaniem jest również łatwa w montażu mydelniczka na przyssawkę i magnetyczną płytkę wciskaną przed użyciem w środkową część mydła.

Mydelniczka pod prysznic i na wannę

Dla zwolenników używania środków myjących w kostce podczas pobytu pod prysznicem dobrym pomysłem jest praktyczna mydelniczka zamykana uniemożliwiająca wlewanie wody do środka. Z kolei dla wielbicieli długich, relaksujących kąpieli zalecana jest mydelniczka na wannę wyposażona w kratkę odprowadzającą wilgoć.

Mydelniczki mogą być wykonane z przeróżnych materiałów i mieć wiele ciekawych kształtów, dzięki czemu z łatwością można je dopasować do stylu oraz kolorystyki łazienki tak, by oprócz pełnienia swoich funkcji, stanowiły ozdobę lub akcent w pomieszczeniu. Mydelniczka muszla, kwiat lotosu, imitacja kamienia, a może klasyczny owal? Jaki pojemnik na mydło najlepiej będzie pasować do twojej łazienki?