Zasłony prysznicowe

Znaleziono: 87 produktów
Czy warto zdecydować się na zasłonę prysznicową?

 

Zasłona prysznicowa powraca jako jeden z trendów wnętrzarskich. To ciekawy element, który bez problemu zaaranżujesz w niemalże każdej łazience. Zasłony prysznicowe posiadają wiele zalet. Przede wszystkim zajmują stosunkowo niewiele miejsca, dzięki czemu będą dobrym wyborem również w przypadku łazienek o niewielkim metrażu.

Obecnie zasłony prysznicowe stosuje się zarówno do wanien, jak i pryszniców. Dokupując zasłonę do wanny, sprawisz, że możliwe będzie zarówno branie kąpieli, jak i szybkich pryszniców. Ten niepozorny produkt pełni wiele funkcji. Jest elementem dekoracyjnym, ponadto zatrzymuje wodę, a także zapewnia prywatność. To także dobry sposób na utrzymanie wyższej temperatury w miejscu, w którym domownicy się myją.

Postaw na zasłonę prysznicową, która nada Twojemu wnętrzu charakteru!

Nowoczesne zasłony prysznicowe najczęściej wykonywane są z tekstyliów lub PVC. Dzięki temu są lekkie i szybko schną. Przeglądając eleganckie zasłony prysznicowe, nie możesz przejść obojętnie nie tylko obok ich materiału wykonania, ale również kolorystyki oraz stylu. W SMYKU znajdziesz wiele ciekawych propozycji. Są to zarówno subtelne i jednokolorowe zasłony, jak i te w ciekawe wzory, które nadadzą łazience oryginalności.

Zasłony prysznicowe tekstylne mogą posiadać klasyczne pasy, mozaikę, przeróżne napisy, kwiaty, czy krajobrazy. W razie jakichkolwiek problemów z wyborem odpowiedniego produktu – możesz śmiało się do nas odezwać. Proponujemy zasłony prysznicowe do wanny i prysznica, które służą przez długie lata i świetnie się prezentują!