Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

Płeć

Marka

więcej

Pojemność [ml]

pokaż

Cena

pokaż

Seria

Kolor

Dostępność

Dozowniki do mydła

Znaleziono: 274 produkty
Dozowniki do mydła – szeroka oferta w SMYKU

 

Dozowniki do mydła to wygodne rozwiązanie, które niesie za sobą wiele zalet: kontakt z bakteriami jest ograniczony, mydło w płynie nie zostawia śladów tak, jak ma to miejsce w przypadku kostek w mydle, koszty użytkowania są nieco niższe, bowiem można zakupić większe opakowanie mydła w płynie i przechowywać je przez długi czas.

W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne dozowniki do mydła, które nie tylko sprawdzą się jako elementy praktyczne, ale również jako elementy dekoracyjne. Dozowniki na mydło dostępne są w przeróżnych wersjach kolorystycznych, kształtach i formach. Proponujemy zarówno automatyczne dozowniki do mydła, jak i klasyczne, które aplikują mydło po przyciśnięciu.

Wybierz wysokiej jakości dozownik do mydła

Aby dozowniki do mydła służyły przez możliwie jak najdłuższy czas, należy wybierać te wykonywane z wysokiej jakości materiałów. Najczęściej w tym celu wykorzystuje się szkło, metal oraz ceramikę. Tego typu dozowniki do mydła w płynie wykazują wysoką odporność na uszkodzenia i zmiany temperatur oraz są solidne. Mogą służyć przez długie lata!

Jeśli z kolei chodzi o dozowniki do mydła bezdotykowe, najczęściej wykonywane są z tworzyw sztucznych – dobrym przykładem jest materiał ABS. Ich ogromnym atutem jest możliwość zachowania większej higieny. Są to zarówno czarne dozowniki do mydła, jak i białe, czy też szare.

Koniecznie zwróć uwagę na nasze eleganckie dozowniki do mydła. Oferta jest na tyle szeroka, że z pewnością znajdziesz produkt, który idealnie wpisze się w styl Twojej łazienki!