Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Marka

więcej

Cena

pokaż

Seria

Kolor

Dostępność

Uchwyty i pojemniki na papier

Znaleziono: 157 produktów

Uchwyty i pojemniki na papier

Maleńka, średnia a może duża łazienka z oknami? Bez względu na metraż w każdym pomieszczeniu, w którym znajduje się WC niezbędnym elementem wyposażenia jest uchwyt lub stojak na papier toaletowy, ułatwiający oderwanie odpowiedniej ilości listków. Różnorodność wzorów oraz rodzajów materiału, z którego wykonane są akcesoria łazienkowe pozwala na wybranie modelu świetnie pasującego do nawet najbardziej oryginalnego designu. Jednak warto pamiętać, że stojaki czy uchwyty na papier toaletowy oprócz atrakcyjnego wyglądu powinny być praktyczne i łatwe w użyciu.

Funkcjonalne uchwyty na papier toaletowy

W małych łazienkach, gdzie każdy wolny centymetr powierzchni jest bardzo cenny, a zakup kolejnych akcesoriów wymaga dokładnego przemyślenia, najlepszym rozwiązaniem jest uchwyt na papier toaletowy wieszany na ścianie. Kołki rozporowe użyte do montażu wieszaka gwarantują jego stabilność nawet przy silniejszych pociągnięciach, a odpowiednio dobrana wysokość ułatwia używanie papieru bez potrzeby schylania, co jest dużym wyzwaniem dla dzieci i osób starszych.

Niektóre uchwyty pełnią dodatkowe funkcje, np. posiadają niewielką półkę na telefon lub zamykany pojemnik przeznaczony np. na mokre chusteczki. Uchwyty na papier toaletowy – czarny, biały srebrny lub wielobarwny – wśród licznych barw i wzorów z łatwością można dobrać ten najlepiej pasujący do stylu łazienki.

Sprawdzony stojak na papier toaletowy

Stojak na papier toaletowy ma niewątpliwie wiele zalet – przede wszystkim z łatwością można go przestawić w inne miejsce, poza tym może pełnić dodatkowe funkcje i służyć, np. jako niewielka półeczka, schowek na kilka zapasowych rolek papieru lub szczotkę, czy nawet poręczny gazetnik. W szerokiej ofercie SMYKA znajdują się zarówno nowoczesne jak i klasyczne stojaki, dlatego też wśród wielu ciekawych rozwiązań każdy z łatwością wybierze wzór najlepiej pasujący do stylu łazienki.

Pomysłowy stojak na papier ze szczotką i nie tylko

Kupując akcesoria do łazienki o większym metrażu, warto wybrać praktyczny stojak na papier toaletowy ze szczotką chowaną w specjalnym, łatwym do czyszczenia pojemniku. Tego typu akcesoria wykonywane są z przeróżnych materiałów, wśród których prym wiedzie stal nierdzewna z dodatkiem tworzyw sztucznych, kolorowych metali, bambusa, drewna, a nawet rattanu. Stojak na papier ze szczotką nie tylko doskonale się sprawdza w przestrzennych łazienkach czy pokojach kąpielowych, ale także pozwala uniknąć ryzyka pęknięcia płytek ściennych lub glazury podczas montażu.