Dostępność produktów

Dostępność produktów

Każdy dostępny produkt w naszej ofercie ma podany czas, w jakim możemy wysłać go z naszego magazynu.

Czas wysyłki zamówień dotyczy tylko dni roboczych. Jeśli zamówienie zostało złożone w dni wolne od pracy przekażemy je do realizacji w pierwszy dzień roboczy. 

Sprawdź, co oznaczają poszczególne opisy:

"Wyślemy w 1-2 dni robocze" ‒ produkt znajduje się w jednym z naszych magazynów. Wyślemy go najpóźniej następnego dnia (zakładając, że jest to dzień roboczy). Zamówienia złożone po godz. 12:00 będą realizowane w 48h.

"Wyślemy w 2-3 dni robocze""Wyślemy w 3-4 dni robocze" lub "Wyślemy w 5-6 dni robocze"‒ produkt znajduje się w magazynie u dostawcy. Po złożeniu zamówienia, sprowadzamy produkt do naszego magazynu, a po jego pozyskaniu wysyłamy do Klienta.

Oczekiwanie na wysyłkę zamówienia może się wydłużyć w przypadku, gdy produkt oznaczony jest jako:

"Brak towaru" ‒ produkt nie jest dostępny w naszym magazynie ani u dostawców. Nie posiadamy również informacji, czy i kiedy będzie on ponownie w sprzedaży. Jeśli chcesz dostać maila z informacją, gdy produkt ponownie pojawi się w ofercie - skorzystaj z opcji "Dodaj do schowka".

 • Co oznaczają poszczególne przedziały czasowe przy produkcie?

  Każdy produkt dostępny na stronie smyk.com ma określony czas, w jakim zostanie wysłany pod wskazany w zamówieniu adres. Czas wysyłki produktu z magazynu to: 1-2 dni robocze, 2-3 dni robocze3-4 dni robocze lub 5-6 dni robocze.

  Jeżeli produkt opisany jest czasem dostawy 1-2 dni robocze oznacza to, że jest dostępny w naszym magazynie. Oznaczenia 2-3 dni robocze, 3-4 dni robocze lub 5-6 dni robocze informują o tym, że produkt będzie zamawiany specjalnie dla Ciebie u naszego dostawcy.

  Jeżeli przy produkcie nie jest podany czasy wysyłki oznacza to, że żaden z naszych dostawców nie jest w jego posiadaniu. Jeśli zależy Ci na takim produkcie, możesz dodać go do schowka i skorzystać z opcji "Dodaj do schowka". Jeśli produkt pojawi się w ofercie, na Twój adres mailowy zostanie wysłana informacja o jego dostępności.

 • Kiedy produkt niedostępny będzie ponownie w sprzedaży?

  Dostępność produktów uzależniona jest od naszych dystrybutorów i dla towarów oznaczonych jako „nieodstępne” nie posiadamy konkretnej daty ponownego pojawienia się ich w ofercie. Zachęcamy do skorzystania z opcji Schowka na stronie ze szczegółowymi informacjami na temat produktu - wybierz opcję "Dodaj do schowka”. Jeśli produkt pojawi się w ofercie, na Twój adres mailowy zostanie wysłana informacja o jego dostępności.

 • W jaki sposób mogę sprawdzić dostępność produktów w sklepach SMYK?

  Dostępność produktów w sklepach stacjonarnych Smyk można sprawdzić kontaktując się z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem tel. 22 448 00 00.

Program SMYK & Spółka

Okazje cenowe