Filtruj:

Księżniczki i wróżki

Znaleziono: 39 produktów

Księżniczki i wróżki

Zaproś swoją pociechę do magicznego świata zabawek wróżek! Dostępne w ofercie SMYKA postacie rozświetlą twarze brzdąców swoim promiennym uśmiechem. Od Arielki po Kopciuszka – nasz asortyment wypełniają najpopularniejsze księżniczki ze świata Disneya. Twoja córeczka może od teraz wcielić się w rolę ulubionej bohaterki i wspólnie wyruszyć na niezapomnianą przygodę! Poznaj księżniczki-zabawki dostępne na smyk.com!

 

Magiczne lalki wróżki – kolekcja dla małych marzycielek!

Przenieś swoją córeczkę do królestwa marzeń! Kolekcja magicznych lalek odkrywa przed małymi marzycielkami świat pełen przygód i niesamowitych historii. W ofercie SMYKA znajdziesz bohaterki najpopularniejszych animacji Disneya. Od uroczej Królewny Śnieżki, po nieustraszoną Meridę i piękną Pocahontas – każda lalka wróżka zachwyca swoim urokiem i wysoką jakością wykonania. Pokaż swojemu dziecku świat, w którym wszystko jest możliwe, a marzenia stają się rzeczywistością!

 

Twoja córka w roli księżniczki! Wróżki zabawki w ofercie SMYKA

Dzięki bohaterkom tworzącym ofertę SMYKA Twoja córka poczuje się jak prawdziwa księżniczka! Dostępne postacie to doskonały pomysł na prezent dla małych miłośniczek kultowych historii. Urokowi zabawek księżniczek trudno jest się oprzeć nawet niektórym rodzicom!

Największym marzeniem Twojej córki jest udanie się na bal w roli Kopciuszka, Arielki lub innej księżniczki? Dzięki figurkom ze świata Disneya spełnisz jej największe marzenie! Dostępne w ofercie SMYKA postacie zachwycają dbałością o szczegóły i wysoką jakością wykonania.

 

Interaktywne zabawki księżniczki dla Twojej pociechy

Nasza oferta to nie tylko klasyczne księżniczki z historii Disneya, ale również interaktywne bohaterki! Dzięki nowoczesnej technologii zabawa księżniczkami będzie dla malucha jeszcze bardziej rozwijająca. Nowoczesna lalka księżniczka wzbogacona została w dodatkowe funkcje, którym zachwyci się Twoja pociecha. Do poszczególnych zestawów dołączony został kabel USB, przeznaczony do ładowania zabawki. Interaktywne modele odmienią codzienną zabawę dzieci!

 

Księżniczki zabawki i ich wierni książęta

Oferta SMYKA to nie tylko piękne księżniczki w balowych sukniach! Wierni książęta na każdym kroku towarzyszą swoim wybrankom i zabiegają o ich względy. Bohaterowie popularnych animacji Disneya to prawdziwe wzorce do naśladowania dla najmłodszych. Odwaga, honor, lojalność i uczciwość – książęta uczą dzieci wartościowych lekcji i kształtują ich charakter od pierwszych lat życia.