Filtruj:

Głowy do stylizacji

Znaleziono: 32 produkty

Głowa do czesania – idealna zabawka dla małej stylistki

Małe dziewczynki lubią stylizować i czesać swoje lalki, ale ze względu na wielkość zabawek nie zawsze jest to wygodne. Głowa do czesania i malowania jest znacznie większa od głów zwykłych lalek, dzięki czemu Twoja pociecha będzie mogła komfortowo tworzyć na niej najbardziej wymyślne fryzury i makijaże.

W asortymencie sklepu smyk.com znajdziesz wysokiej jakości głowy lalek z niezbędnymi akcesoriami. Głowa lalki do czesania ma piękne, duże oczy i wygląda jak prawdziwa dama. Dzięki miękkim, długim włosom, stylizacja fryzur jest prawdziwą przyjemnością. Dobrej jakości włosy nie plączą pod wpływem zabiegów, a także są błyszczące i gładkie, co sprawia, że łatwo je upinać, czesać i splatać w warkocze. Sama głowa do czesania jest wykonana z grubej gumy lub twardego plastiku, w zależności od modelu.

Głowa do czesania z akcesoriami fryzjerskimi

W zestawie z głową do czesania znajdują się praktyczne akcesoria fryzjerskie, dzięki którym układanie fryzury jest prostsze i przyjemniejsze. Głowa do czesania dla dzieci może zatem zawierać szczotkę, grzebień oraz prostownicę lub suszarkę do włosów. Kolorowe spinki, wsuwki, gumki i koraliki do włosów pomogą stworzyć oryginalną i piękną stylizację. W zestawach można znaleźć też dodatkowe kolorowe pasma do dopinania oraz akcesoria do farbowania kosmyków.

Głowa do czesania – kreatywna zabawa i rozwój dziecka

Głowa lalki do czesania i malowania to prawdziwy hit wśród zabawek dla dziewczynek. Gadżet zapewni Twojej małej stylistce wiele godzin wyśmienitej zabawy. Poza znakomitą rozrywką lalka głowa do czesania może też pozytywnie wpłynąć na rozwój dziecka. Dzięki niej pociecha może ćwiczyć swoje umiejętności manualne, rozwijać wyobraźnię i naśladować mamę lub starszą siostrę układające swoje fryzury!