Filtruj:

Interaktywne

Znaleziono: 49 produktów

Interaktywna lalka dla dziecka – lekcja empatii i wyobraźni

Lalki to chyba najpopularniejsza zabawka dla dzieci, bez względu na płeć. Są znane od wieków, a w ciągu ostatniego stulecia stały się jeszcze bardziej zróżnicowane. Całkiem niedawno pojawiły się niezwykle realistyczne zabawki, które potrafią śpiewać, mówić i chodzić. Inne zaś wyglądem i wydawanymi odgłosami przypominają noworodki i pozwalają dzieciom wczuć się w rolę opiekuna.

 

I kto to mówi?

Lalki bobasy mogą płakać, śmiać się i gaworzyć jak prawdziwy noworodek, wspomagając w ten sposób rozwój empatii i opiekuńczości u dziecka. Lalka mówiąca uczyni zabawę jeszcze bardziej realistyczną i zapozna smyka z nowymi słowami – niekiedy nie tylko po polsku, ale i po angielsku. Chodząca lalka może stać się nieodłączną towarzyszką malca, kto wie – czy nie przyjaciółką. Zdecydowanie warto zwrócić więc uwagę na tę kategorię zabawek. Tym bardziej że interaktywne lalki chodzące i mówiące to nie tylko niemowlaki. To także bohaterzy popularnych bajek, które uwielbiają dzieciaki – na przykład „Masza i Niedźwiedź” czy „Iniemamocni”. Takie zabawki potrafią również śpiewać znane z filmów melodie.

 

Interaktywne lalki na Smyk.com

W ofercie Smyka znajdziesz mówiące i chodzące zabawki w wielu rozmiarach – małe i duże lalki dla dzieci, te przypominające małe baletnice czy postacie występujące w ulubionych bajkach twojej pociechy. Na Smyk.com kupisz również płaczące i gaworzące bobasy z akcesoriami wzorowanymi na tych używanych przez dorosłych podczas opieki nad maluchem – pieluszkami, smoczkami czy butelkami z mlekiem.