Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Marka

więcej

Cena

pokaż

Seria

Dostępność

Bobasy

Znaleziono: 510 produktów

Lalka, wyglądająca jak bobas to zabawka, którą chętnie bawią się zarówno przedszkolaki, jak i nieco starsze dzieci i to nie tylko dziewczynki! Chłopiec też może opiekować się lalką niczym młodszą siostrą lub bratem: tulić ją, karmić, układać do snu. Zarówno chłopcu, jak i dziewczynce mogą przydać się takie umiejętności, jeśli w przyszłości sami zostaną rodzicami.

 

Na smyk.com każde dziecko znajdzie wymarzoną lalkę dla siebie. Może to być zarówno lalka bobas interaktywna, która płacze i domaga się stałej opieki, jak i klasyczna lalka szmaciana, niewydająca żadnych dźwięków. W wielu zestawów znajdziemy też praktyczne akcesoria: nosidła, smoczki, butelki, nocniczki, czyli wszystko co potrzebne w opiece nad dzieckiem.

 

Znajdziesz tu także lalki bardzo realistyczne, które wyglądają jak prawdziwe dziecko. W większości nie są to modele interaktywne, ale za to po mistrzowsku wykonane. To samo dotyczy ubranek znajdujących się w zestawie – one także do złudzenia przypominają body i kaftaniki, jakie można znaleźć w sklepach z odzieżą niemowlęcą. 

 

Po co jednak dziecku lalka dzidziuś? Taka zabawka to dla większości maluchów doskonała lekcja troskliwości i opiekuńczości. Bobasa trzeba przecież karmić, przewijać i zabierać na spacery. Warto więc, by taka lalka znalazła się w kolekcji zabawek smyka. Jeszcze raz przejrzyj naszą ofertę i znajdź wśród dostępnych lalek wymarzony model.