Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

Płeć

Marka

więcej

Licencja

Cena

pokaż

Seria

Dostępność

Akcesoria dla lalek

Znaleziono: 432 produkty

Akcesoria dla lalek – dodatek do dobrej zabawy

Dzieci uwielbiają odgrywanie scenek w trakcie zabawy lalkami. Wcielanie się w ulubionych bohaterów lub w rolę mamy czy taty, to coś, za czym przepadają nie tylko dziewczynki. Podczas takiej zabawy dziecko może choć na chwilę wkroczyć do świata dorosłych i poznać różne zawody, na przykład lekarza, weterynarza czy fryzjera. Wszystko to dzięki akcesoriom stworzonym specjalnie do zabawy lalkami.

 

Wykreuj piękny świat dla lalek

Dla zabawkowych bobasów przyda się smoczek, butelka do karmienia, nocnik czy inne akcesoria związane z myciem i przewijaniem. Pomocna może być także kołyska, nosidełko lub wózek. Zabawę lalką-celebrytką może uprzyjemnić domek dla lalek z mebelkami czy zabawkowy laptop edukacyjny, z którego może korzystać także dziecko. Nie zapominajmy o szykownych ubraniach, butach i innych dodatkach, które pozwolą dziecku urządzić pokaz mody dla lalek. Jeśli maluch chce zabrać swoją zabawkę w szaloną podróż, nada się do tego samolot, skuter, samochód albo… magiczny jednorożec!

 

Akcesoria dla lalek na Smyk.com

W ofercie Smyka znajdziesz akcesoria dla każdej lalki – bobasa, bohaterki ulubionej bajki twojego malucha i lalki-celebrytki. Takie gadżety nie tylko mogą uprzyjemnić dziecku zabawę, ale także nauczyć je czegoś nowego. Podczas zabawy możesz porozmawiać z nim o dbaniu o higienę i bezpieczeństwo oraz zacząć kształtować w nim dobre nawyki – na przykład podczas zabawy lalką jeżdżącą na rowerze opowiedzieć mu o tym, dlaczego warto zakładać ochraniacze i kask na głowę.