Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Marka

więcej

Cena

pokaż

Seria

Dostępność

Szmaciane

Znaleziono: 120 produktów

Lalka szmaciana – ukochana towarzyszka Twojej pociechy

Szmaciane lalki z wyhaftowanymi oczkami i włosami z włóczki to ponadczasowe zabawki, które wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych. Początkowo mogą one stanowić miłą w dotyku przytulankę, pomocną m.in. podczas zasypiania w domu, na spacerze czy w podróży. Z czasem jednak Twoja pociecha może zacząć bawić się lalką, odgrywając rozmaite scenki! Lalka szmaciana może stać się jej nową najlepszą przyjaciółką i towarzyszką wszelkich wypraw. Co więcej, może ona uczyć maluszka empatii, opiekuńczości oraz odpowiedzialności.

Szmaciana lalka – miękka, delikatna i w pełni bezpieczna

Lalki szmaciane od swoich plastikowych koleżanek różnią się tym, że są miękkie i wyjątkowo przyjemne w dotyku. Mięciutkie są nie tylko same lalki, ale również dołączone do nich akcesoria. Barwne, ciekawe ubranka, rozmaite fryzury oraz uśmiechnięte buźki lalek sprawiają, że same zachęcają one do zabawy i przytulania! Co więcej, każda lalka materiałowa dostępna na smyk.com może być z powodzeniem prana w pralce.

Lalka szmaciana niejedno ma imię…

Na smyk.com znajdziesz lalki szmaciane w wielu różnych wariantach i kolorach skóry. To zarówno klasyczne szmacianki, przedstawiające dziewczynki, chłopców i bobasy, jak również te w postaci syrenek, jednorożców czy księżniczek. Dzieci mogą czesać ich włóczkowe włosy, tworzyć wyjątkowe fryzury, a w niektórych przypadkach nawet wielokrotnie je przebierać. Lalki z gondolą i akcesoriami dla niemowląt pozwolą im z kolei odgrywać rolę mamusi, tatusia lub starszego rodzeństwa. Ciekawe rozwiązanie stanowi m.in. lalka szmaciana do malowania – Twoje dziecko może samo narysować jej ubiór, używając wodnego mazaka! Taka lalka przytulanka może pomóc rozwijać pomysłowość oraz zdolności motoryczne. Lalki dwustronne z bucikami do wiązania i guzikami do zapinania również mogą wpłynąć na rozwój zmysłów i umiejętności Twojej pociechy.