LEGO DUPLO, Pudełko z serduszkiem, 10909

Indeks: 6597929

5.0 (6 ocen)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 68,99 zł99,99 zł
Oszczędzasz: 31,00 zł (31%)
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

LEGO DUPLO, Pudełko z serduszkiem, 10909

Kolorowy zestaw klocków LEGO® DUPLO® zachęci maluchy do budowania, nauki i rozwijania wyobraźni. Budowanie — z klocków można ułożyć 15 różnych modeli, od kwiatka aż po helikopter. Nauka — każdy model to okazja do długiej rozmowy. Rozwijanie wyobraźni — podczas opowiadania historyjek i odgrywania ról wszystko jest możliwe! A rodzice mogą na każdym kroku uczestniczyć w zabawie i rozwoju swoich małych konstruktorów.

Ta emocjonująca kolekcja klocków LEGO® DUPLO® aż pęka w szwach od pomysłów i inspiracji. Rodzice i maluchy mogą wspólnie budować, bawić się i budować od nowa — taka nauka poprzez kreatywną zabawę wzmocni u dzieci umiejętność pomysłowego budowania i inne zdolności, które przydadzą się w dorosłym życiu. Uwolnij kreatywność dzieci podczas zabawy stymulującym zestawem początkowym Małe rączki nie mogą się doczekać, by chwycić bezpieczne klocki i zacząć budowanie. Proste instrukcje pozwolą maluszkom szybko rozpocząć pomysłową zabawę. Dzieci mogą zbudować domek, lody, wieloryba, kwiatek, helikopter i kaczuszkę, a każdy z modeli to okazja do długiej rozmowy i odgrywania fascynujących historyjek. A ponieważ z klocków można budować też własne dzieła, kreatywna zabawa może trwać bez końca. Rozwijaj wartościowe umiejętności z początkowymi zestawami LEGO DUPLO Zestawy LEGO DUPLO zapewniają młodym budowniczym narzędzia do swobodnej zabawy i wyrażania siebie. Ulubione scenerie, znajome postacie i bezpieczne dla maluszków klocki inspirują przedszkolaków do entuzjastycznej nauki poprzez zabawę.

  • Małemu budowniczemu spodoba się kolorowy zestaw klocków LEGO® DUPLO®. 15 ciekawych modeli i nieskończone możliwości swobodnego budowania zapewnią długie godziny pomysłowej zabawy każdemu maluchowi.
  • W komplecie 80 kolorowych i bezpiecznych dla maluszków klocków, z których można zbudować 15 łatwych i ciekawych modeli, takich jak dom, lody, wieloryba czy kwiatek. Budowanie, zabawa i nauka pozwolą dzieciom rozwinąć umiejętności, które przydadzą im się w dorosłym życiu.
  • Możesz bawić się i uczyć wspólnie ze swoim dzieckiem. Możecie zacząć od 15 prostych modeli, a potem ustawić napis „Lubię z literek LEGO® przed tą konstrukcją, która maluchowi podoba się najbardziej. Czy będą to lody? Na koniec zbudujcie wspólnie własne dzieło!
  • Urocze, kolorowe modele złożone z bezpiecznych, dużych klocków sprawiają, że ta zabawka edukacyjna dla chłopców i dziewczynek od 18 miesięcy doskonale sprawdzi się jako prezent na Boże Narodzenie, urodziny lub z innej okazji.
  • Każdy z 15 modeli początkowych to uroczy przedmiot, który maluchy znają z życia codziennego. Klocki można łączyć z innymi zestawami LEGO® DUPLO®, by budować jeszcze wspanialsze dzieła.
  • Produkt nie wymaga baterii. Siłą napędową jest wyobraźnia dzieci — więc zabawa nigdy się nie kończy! Interaktywne zabawki bez elementów elektronicznych poprawiają koordynację wzrokowo-ruchową i umiejętność rozwiązywania problemów, zapewniając dzieciakom możliwość doskonałej, kreatywnej zabawy.
  • Zabawa rozpoczyna się natychmiast po otworzeniu pudełka. Proste instrukcje dla rodziców i dzieci wyjaśniają, jak złożyć łatwe modele. A gdy dzieci zaczną same budować, już nigdy nie będą chciały przestać!
  • Zestawy LEGO® DUPLO® to świetne prezenty dla małych dzieci. Pomagają w rozwoju i zachęcają do swobodnej, pomysłowej zabawy w realistycznych sceneriach z udziałem znanych postaci i uroczych zwierząt.
  • Zabawki edukacyjne LEGO® DUPLO® dla przedszkolaków spełniają najwyższe standardy branżowe. Dzięki temu maluszki mogą je z łatwością chwycić, złączyć i rozłączyć — i tak jest niezmiennie od 1969 roku!
  • W Grupie LEGO upuszczamy, zgniatamy, skręcamy, podgrzewamy, zginamy, zarysowujemy i rozciągamy klocki i elementy LEGO® DUPLO®, by mieć pewność, że każdy zestaw DUPLO dla małych konstruktorów spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Obejrzyj film i zobacz jakie ciekawe elementy kryje w sobie ten zestaw

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
6
4
3
2
1

Średnia ocena

4.9
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
4.8

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Ewa
Recenzja dodana 03.05.2022
Ilość klocków pozwala na tworzenie nie tylko kaczuszki czy delfinka prezentowanych na opakowaniu. Klocki są bardzo wytrzymałe- przy uderzeniach nic się nie wyszczerbia. Mój synek bawi się nimi od ponad pół roku i faktycznie są zabawką która się nie nudzi
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Aga
Recenzja dodana 28.04.2022
Piękne kolorowe klocki, super jakość, dzieci chętnie po nie sięgają. Zakupione w dobrej cenie.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Ela
Recenzja dodana 23.04.2022
Wspaniały zestaw dla kreatywnych i ciekawych świata maluchów, świetna zabawa zarówno dla dwulatka jak i pięciolatka w przerwie od lego City. Polecam jak każdy inny zestaw lego duplo a mamy ich cała masę
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
ninkakson
Recenzja dodana 22.04.2022
Zestaw bardzo kreatywny.Duzo części można budować to co przyjdzie do głowy. Bardzo rozwija sprawność manualną. Córeczka zadowolona.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Paweł 1979
Recenzja dodana 30.03.2022
Mix klocków, można z tego pierwsze proste budowle złożyć aby zainteresować dziecko . Jakość utrzyma przez lego -bardzo dobre wykonanie .Jak na pierwsze klocki polecam.w porównaniu np do mg blocks czy wadera łatwo się układają co jest super dla maluszka , nie musi się denerowac że ciężko wchodzą. Kupiłem na promocji więc polecam bo warto, normalnie lego mogło by być trochę tańsze:)
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
4
Madziaej
Recenzja dodana 12.11.2021
Córka uwielbia te klocki, mamy już kilka zestawów i ten już super uzupełnieniem jej kolekcji :) Jakość jak zwykle na najwyższa ocenę :)
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (1)
Jakość
5
Cena
5