LEGO DUPLO, Ciężarówka i koparka gąsienicowa, 10931

Indeks: 6677628

5.0 (7 ocen)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 66,49 zł99,99 zł
Oszczędzasz: 33,50 zł (34%)
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

LEGO DUPLO, Ciężarówka i koparka gąsienicowa, 10931

Zestaw LEGO DUPLO Ciężarówka i koparka gąsienicowa (10931) zachęci małych budowniczych do wymyślania coraz to nowych zabaw. Odgrywanie historyjek z placu budowy z ciężarówką, koparką i dwoma robotnikami pozwoli dzieciom rozwinąć cenne umiejętności ruchowe i poznawcze, które zostaną z nimi na całe życie.

W zestawie są dwie figurki robotników, ciężarówka z funkcją wywrotki oraz koparka z obrotową łyżką, słowem wszystko, czego maluchy i ich rodzice mogą potrzebować do uporania się z wymyślonymi pracami budowlanymi. Jeżdżąc pojazdami i uruchamiając ich funkcje, by wykonać rozmaite prace na placu budowy, dzieci będą rozwijać zdolności manualne. W zestawie są zabawkowe głazy, które można ładować na wywrotkę. Tylko ostrożnie, żeby się nie rozleciał!

Linia zestawów LEGO DUPLO Construction została pomyślana tak, by zabawki dostarczały dzieciom stymulacji do rozwoju i mogły zaspokoić ich rosnące potrzeby. Zestawy można łączyć, co potęguje dobroczynny efekt zabawy.

  • Zestaw LEGO DUPLO Ciężarówka i koparka gąsienicowa (10931) pozwala dzieciom i przedszkolakom wspólnie przeżywać przygody na placu budowy. Swobodna zabawa pozwoli maluchom rozwinąć umiejętności, które będą im się przydawać przez całe życie.
  • W zestawie są dwie figurki współczesnych robotników budowlanych, popychana ciężarówka z funkcją wywrotki, popychana koparka z obrotową łyżką, a także zabawkowy głaz, który dzieci mogą otworzyć.
  • Wspólna zabawa na wyobrażonym placu budowy będzie świetną rozrywką i pozwoli rodzicom oraz opiekunom uczestniczyć w najważniejszych chwilach rozwoju ich małego konstruktora. Obsługa pojazdów pozwoli dzieciom rozwinąć umiejętności manualne oraz zdolność rozwiązywania problemów.
  • Szukasz idealnej zabawki, która zaspokoi coraz większe wymagania przedszkolaka? Ten zestaw z placem budowy ma mnóstwo funkcji, które inspirują i pobudzają umysły ciekawych świata dzieci w wieku od 2 lat.
  • Ciężarówka ma ok. 11 cm wysokości, 14 cm długości i 7 cm szerokości, a koparka ok. 12 cm wysokości, 18 cm długości i 7 cm szerokości - dzięki takim rozmiarom zabawki są wygodne dla małych rączek.
  • Nie wymaga baterii. Ciężarówka i koparka gąsienicowa z zestawu LEGO DUPLO są zasilane wyłącznie przez dziecięcą wyobraźnię, więc kreatywna zabawa może trwać bez końca!
  • Proste instrukcje pozwalają rodzicom i dzieciom już od chwili otwarcia pudełka czerpać z tej wielofunkcyjnej zabawki maksimum radości i korzyści.
  • Zestawy LEGO DUPLO mają za zadanie bawić, stymulować i inspirować umysły przedszkolaków. Dzieci znajdą w nich znajome scenki, ciekawe postacie oraz klocki przystosowane do możliwości ich małych rączek, więc mogą oddać się swobodnej zabawie.
  • Zabawki LEGO DUPLO dla przedszkolaków już od 1969 roku spełniają najwyższe standardy branżowe. Dzięki temu maluszki mogą zawsze z łatwością chwycić, złączyć i rozłączyć klocki.
  • W Grupie LEGO upuszczamy, zgniatamy, skręcamy i podgrzewamy klocki oraz elementy LEGO DUPLO, by mieć pewność, że każda zabawka dla małych konstruktorów spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
7
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
4.9

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Renata
Recenzja dodana 27.06.2022
Super zestaw! Synek bawi się nim codziennie. Jesteśmy bardzo zadowoleni
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Pola Fifiego
Recenzja dodana 30.05.2022
Bardzo fajny i porządnie wykonany zestaw. Synek 1,5 roku ciągle sie nim bawi. Kupiony z bonem, więc cena jak najbardziej atrakcyjna.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Julia
Recenzja dodana 19.02.2022
Super zestaw. Synek bawi się codziennie i nic się nie dzieje. Polecam 😊
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Justyna
Recenzja dodana 15.02.2022
Jak kto Lego nie ma zarzutów. 3 latek zachwycony łączy z innymi zestawami. Koparka obrotowa można zmieniać z innymi
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Sylwiana
Recenzja dodana 28.10.2021
Super zestaw, klocki dobrej jakości. Dziecko zachwycone. Polecam dla małych fanów pojazdów budowlanych :)
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Wioleta
Recenzja dodana 30.07.2021
Świetne klocki dużo elementów na niską cenę. Polecam serdecznie!
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
monika
Recenzja dodana 25.09.2020
Świetne klocki. Dziecko bardzo zainteresowane, potrafi bawić się bardzo długo. Ładne kolory, klocki wytrzymałe :)
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
4