LEGO DUPLO, Pudełko z klockami, 10913

Indeks: 6597275

4.8 (11 ocen)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 97,99 zł149,99 zł
Oszczędzasz: 52,00 zł (35%)
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

LEGO DUPLO, Pudełko z klockami, 10913

Otwórz pojemnik wypełniony kolorowymi klockami LEGO® DUPLO®, a znajdziesz się w świecie kreatywnej, rozwijającej zabawy. Ten wielofunkcyjny zestaw wypełniony jest pomysłami i inspiracjami dla dzieci: jest tu samochodzik z ruchomymi kołami, dach, okno, kwiatki, bagietka… to wszystko w połączeniu z różnorodnymi klockami i elementami zapewnia długie godziny pomysłowej rozrywki. Klocki z cyframi od 1 do 3 pozwolą Ci nawet zapoznać malucha z pierwszymi liczbami.

Klocki i różne elementy zawarte w tej ciekawej zabawce edukacyjnej zachęcą dzieci do bezpośredniego odkrywania świata i kreatywnej zabawy. Znajome przedmioty wpadają dzieciom w oko, a kolorowe kształty ułatwiają pomysłową zabawę, dzięki czemu ten początkowy zestaw LEGO® DUPLO® tak skutecznie inspiruje młodych budowniczych.

W wytrzymałym pojemniku znajdziesz samochodzik z ruchomymi kołami, dach, okno, kwiaty, bagietkę, figurki ludzików DUPLO, klocki z cyframi od 1 do 3 oraz komplet klasycznych klocków we wszystkich kolorach tęczy. Rodzice mogą na każdym kroku uczestniczyć w zabawie i rozwoju swoich małych konstruktorów, razem z nimi ciesząc się z łączenia klocków i elementów na miliony różnych sposobów.

Zestawy DUPLO zapewniają młodym budowniczym narzędzia do swobodnej zabawy i wyrażania siebie. Kolorowe, duże elementy pobudzają wyobraźnię dzieci i są bezpieczne, a do tego łatwo utrzymać je w czystości i zabrać ze sobą w dowolne miejsce.

  • Budowanie z bezpiecznych klocków i elementów LEGO® DUPLO® oraz zabawa nimi pomoże Twojemu małemu konstruktorowi rozwinąć umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów, a także orientację przestrzenną i koordynację wzrokowo-ruchową.
  • W komplecie jest 65 kolorowych klocków i znajomych elementów, które pobudzają wyobraźnię dzieci. Są to między innymi samochodzik z ruchomymi kołami, dach, okno, kwiatki, bagietka, figurki ludzików DUPLO® i klocki z cyframi od 1 do 3.
  • Rodzice i opiekunowie mogą na każdym kroku uczestniczyć w zabawie i rozwoju swoich małych konstruktorów, razem z nimi ciesząc się z łączenia klocków i elementów oraz tworzenia pomysłowych modeli i historyjek.
  • Bezpieczne, kolorowe i duże klocki oraz elementy sprawiają, że ta zabawka edukacyjna dla chłopców i dziewczynek od 18 miesięcy doskonale sprawdzi się jako prezent na Boże Narodzenie, urodziny lub z innej okazji.
  • Wszystkie intrygujące kolory, kształty, przedmioty, ludziki i cyfry można wygodnie schować do ładnego pojemnika LEGO® DUPLO®. Można je również połączyć z innymi zestawami DUPLO, by budować jeszcze wspanialsze dzieła.
  • Ta zabawka konstrukcyjna nie wymaga baterii — siłą napędową jest dziecięca wyobraźnia! Interaktywne zabawki bez elementów elektronicznych poprawiają koordynację wzrokowo-ruchową i umiejętność rozwiązywania problemów, zapewniając dzieciakom możliwość kontrolowania zabawy.
  • Zabawa zaczyna się natychmiast po otwarciu pojemnika z klockami. Proste instrukcje podsuną rodzicom i dzieciom inspiracje do budowania — a gdy maluchy raz zaczną budować kreatywne modele, już nigdy nie będą chciały przestać!
  • Zestawy LEGO® DUPLO® to świetne prezenty dla przedszkolaków. Rozwijają wyobraźnię, zachęcają do swobodnej zabawy i wspomagają rozwój maluchów.
  • Zestawy początkowe LEGO® DUPLO® spełniają najwyższe standardy branżowe. Dzięki temu maluszki mogą z łatwością chwycić, złączyć i rozłączyć klocki — i tak jest niezmiennie od 1969 roku!
  • W Grupie LEGO upuszczamy, zgniatamy, skręcamy, podgrzewamy, gryziemy, zginamy, zarysowujemy i rozciągamy klocki i elementy LEGO® DUPLO®, by mieć pewność, że każdy zestaw konstrukcyjny DUPLO spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Obejrzyj film i zobacz jakie ciekawe elementy kryje w sobie ten zestaw

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
10
4
3
1
2
1

Średnia ocena

4.8
Ocena ogólna
4.8
Jakość
4.9
Cena
4.6

Opinie naszych użytkowników

1 z 2
Kasia
Recenzja dodana 23.06.2022
Super! Roczniak ma świetną zabawę w łączeniu i rozrywaniu klocków. A ludziki są faworytami 👍
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Katrazyna
Recenzja dodana 09.06.2022
Bardzo fajne klocki synek ma 18 miesięcy i świetnie sobie z nimi radzi, dobieramy inne serie i powiększamy budowę :)
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Pumk@
Recenzja dodana 18.02.2022
Fajne klocki, szkoda jednak, że ceny powalają z nóg i czeka się na oferty promocyjne, które czasem też nie są opłacalne.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
asiao
Recenzja dodana 28.12.2021
Świetny zestaw, by rozpocząć przygodę z klockami Lego Duplo! Polecam serdecznie - sprawdzony prezent :)
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Joan
Recenzja dodana 17.12.2021
Super zestaw klocków, lego to ponadczasowa zabawka.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Magda
Recenzja dodana 30.11.2021
bawią się nimi: roczniak, 3latek i 8mio latek. niezniszczalne. pudełka też układamy jak LEGO i jest super efekt. polecam
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
5
Cena
4
Tati
Recenzja dodana 14.11.2021
Super zestaw, szybka wysyłka, bardzo polecamy. To już nasz trzeci zestaw Lego duplo i nie ostatni.
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Andrii
Recenzja dodana 24.10.2021
Excellent toy. My children are excited to play with this set.
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Aga
Recenzja dodana 30.06.2021
Idealny zestaw do układania dla 2 latki , rozwija wyobraznie.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (1)
Jakość
5
Cena
5
TheMon
Recenzja dodana 23.03.2021
Jak kupować klocki to tylko LEGO! Świetna i kreatywna zabawa dla małego
Czy opinia była pomocna:Tak (2)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5