Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

Płeć

Marka

Licencja

Cena

pokaż

Seria

Dostępność

Liczba klocków

pokaż

Lego duplo

Znaleziono: 58 produktów

 

Zestaw LEGO Duplo – zabawa dla najmłodszych

 

Trendy się zmieniają, a klocki LEGO niezmiennie pozostają wśród ulubionych dziecięcych zabawek. Kultowa marka ma w ofercie kolekcję klocków stworzonych z myślą o najmłodszych, ich potrzebach, a przede wszystkim bezpieczeństwie. Mowa o LEGO Duplo, czyli klockach nieco większych od standardowych i zbudowanych w taki sposób, by małe dziecko nie miało problemu z posługiwaniem się nimi. Składanie modeli z klocków może być pomocne w doskonaleniu umiejętności ruchowych i rozwijaniu wyobraźni przestrzennej. Klocki LEGO Duplo są przeznaczone dla maluchów w wieku od 1. do 5. roku życia.

 

Pozwól dziecku zbudować świat marzeń

 

LEGO Duplo to nie tylko konstruowanie budynków, pojazdów i przedmiotów, ale także zabawa we własnoręcznie zbudowanym świecie. Dzięki klockom dziecko może zamienić swój pokój w każde miejsce, które sobie wymarzy – ogranicza je tylko wyobraźnia. Na jego podłodze może pojawić się zamek dla bohaterów „Krainy Lodu”, farma ze zwierzętami, lotnisko, szpital lub wesołe miasteczko – wszystko to zależy od jego zainteresowań!

 

Klocki LEGO Duplo na Smyk.com

 

W ofercie Smyka znajdziesz liczne zestawy LEGO Duplo, które mogą spodobać się małym miłośnikom konstruowania. Z ich pomocą dziecko złoży nie tylko model pociągu lub samochodu, ale całą stację kolejową lub warsztat samochodowy. Wielbicielom filmów Disneya mogą spodobać się serie klocków LEGO Duplo z ulubionymi postaciami z bajek. Po złożeniu taka zabawka będzie mogła dumnie stać na półce dziecka!