Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Licencja

więcej

Marka

więcej

Wiek

więcej

Płeć

Cena

pokaż

Kolor

Dostępność

Wyposażenie, dekoracje

Znaleziono: 1024 produkty

Wyposażenie, dekoracje i dodatki do pokoju dziecięcego

Podczas urządzania pokoju dla dziecka trzeba przemyśleć sporo kwestii związanych z bezpieczeństwem i funkcjonalnością. Nie można jednak zapominać, że ma to być przestrzeń, w której to nasza pociecha ma czuć się dobrze, więc nie powinno w niej zabraknąć odpowiednich, zbieżnych z jej upodobaniami i zainteresowaniami dodatków.

Dodatki do pokoju dziecięcego – nasze inspiracje

Dodatki do pokoju dziecięcego pomogą Ci wyczarować przyjazną, inspirującą i piękną przestrzeń dla Twojego malucha. Podzieliliśmy je na tematyczne kategorie, aby ułatwić Ci znalezienie odpowiednich produktów. Do wyboru są naklejki na ścianę, kosze i pudełka na zabawki, miarki wzrostu, obrazki, zegary, wieszaki na ubrania, firanki i zasłony, oświetlenie, maty i dywany, projektory, karuzele, poduszki dekoracyjnie i girlandy. Wszystkie produkty są utrzymane w przyjemnej, atrakcyjnej dla dzieci kolorystyce i wykonane z materiałów najwyższej jakości.

Dodatki do dziecięcego pokoju – na które się zdecydować?

Dodatki do pokoju dziecka mogą pełnić nie tylko funkcję dekoracyjną, ale też praktyczną. Weźmy na przykład maty do zabawy. Są one polecane w szczególności dla maluszków, które jeszcze nie potrafią chodzić albo są na etapie nauki tej niełatwej umiejętności. Maty tworzą miękkie podłoże i doskonale izolują od podłogi, a przy tym dodają wnętrzu ciekawego charakteru. Można się na nich bawić, turlać, ćwiczyć przewroty albo wykorzystać je same jako zabawkę, gdyż często przybierają formę piankowych puzzli.

Pokój dziecięcy nie może się też obejść bez odpowiedniego oświetlenia. Lampki na stolik nocny w formie zwierzątek lub bajkowych postaci są pomocne przy zasypianiu i oczywiście świetnie nadają się do czytania książeczek. Jeśli chodzi o inne dekoracje do pokoju dziecięcego, to warto zwrócić uwagę na przykład na kolorowe pudła, pojemniki i sortery na zabawki. Urozmaicą one wystrój, ale przede wszystkim będą bardzo pomocne w nauce utrzymania porządku, na którą to nigdy nie jest za wcześnie.

Sprawdź, jakie dekoracje do dziecięcego pokoju są dostępne w naszej ofercie i inspiruj się do woli!