Alilo, Króliczek Smarty Bunny, zabawka interaktywna, niebieska

239,00
(4)

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
1
4
3
2
2
1
1

Średnia ocena

2.6
Ocena ogólna
2.5
Jakość
2.8
Cena
2.7

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Natalia
Recenzja dodana 08.09.2023
Zabawkę samą w sobie polecam z całego serca bo dziecko ją pokochało,ale niekoniecznie w sklepie SMYK. Ja zakupiłam ją niestety w tym sklepie i dostałam nieprawidłowo działający produkt. Pojechałam do sklepu w celu zareklamowania produktu i wymiany na nowy. Moja reklamacja po 10 dniach roboczych została odrzucona i została zaproponowana mi NAPRAWA, która jak usłyszałam nie wiadomo czy potrwa kolejne 14 dni roboczych czy 50. Nie polecam ponieważ po takiej cenie i to w sklepie takim jak SMYK spodziewałam się czegoś innego.
Czy opinia była pomocna:Tak (4)Nie (0)
Jakość
1
Cena
1
M
Recenzja dodana 06.04.2023
Szczerze mówiąc jak za tą cenę spodziewałam się czegoś lepszego. Jakość dźwięku jest mocno średnia. Pokrętło głośności godzi zbyt łatwo i dziecko podczas zabawy co chwila wyłącza zabawkę, albo przekręca mu się to w druga stronę i zabawka wrzeszczy na całe mieszkanie. Zakres piosenek jest dosyc biedny wiec w kółko w sumie leci to samo. Uszy króliczka mienią się różnymi kolorami co np. przy kategorii dźwięków „piosenki do snu” nie jest dobre bo uszy totalnie rozpraszają dziecko, a postawienie króliczka za dzieckiem wciąż robi kolorowe cienie…. Czytnik kolorów mowi zupełnie inne kolory niz sie przykłada, jedynie na tych kartonikach które są dołączone działa to prawidłowo. Liczyłam na coś lepszego, dziecko tez nie jest zbyt zainteresowane zabawką… Nie wiem o co tyle szumu.
Czy opinia była pomocna:Tak (3)Nie (3)
Jakość
2
Salwerka
Recenzja dodana 27.10.2020
Idealna zabawka. Gryzak, grzechotka, piękne melodie do zabawy i usypianki. Moje dziecko przy tej zabawce się super uspokaja i wycisza na dłużą chwile. Zabawka od niemowlaka.
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (1)
Jakość
5
Cena
5
Radek
Recenzja dodana 16.05.2020
Moje dziecko lubi tę zabawkę. Choć zdarza się, że je przerazi, ponieważ bardzo łatwo przez przypadek zwiększyć głośność na maxa. A wtedy jest zdecydowanie za głośno. Ogromna wpadka producenta. Uszy do gryzienia to super pomysł, ale z wykonaniem gorzej - roczny syn potrafi te uszy razem z całą silikonową otoczką głowy ściągnąć. To nie jest bezpieczne, bo wtedy łatwo przegryżć cienki silikonowy materiał pokrywający głowę. Rozpoznawanie kolorów to porażka. Poza papierowymi podkładkami nie działa dobrze. A papieru małemu dziecku i tak nie dam, bo go zje. Poza tym... nie wszystko co czarne jest klarnetem, jak to króliczek twierdzi. Za takie pieniądze to porażka. Przereklamowana. Te wychwalające króliczka kobiety w popularnym serwisie z filmami są na pewno opłacone przez importera.
Czy opinia była pomocna:Tak (14)Nie (13)
Jakość
3
Cena
2