Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Marka

więcej

Płeć

Cena

pokaż

Wiek

Kolor

Dostępność

Przewijaki dla dzieci i niemowląt

Znaleziono: 217 produktów

Zadbaj o higienę i pełen komfort Twojej pociechy! Na smyk.com znajdziesz przewijaki dla niemowląt odpowiednie zarówno do domu, jak i do tego, by zabrać je ze sobą w podróż. Najróżniejsze modele wykonane z materiałów, które ułatwiają zachowywanie przewijaka w odpowiedniej czystości, by żadna wpadka nie była dla Was kłopotem.

 

W tej kategorii znajdziesz klasyczne przewijaki na łóżeczko ze specjalnymi zabezpieczeniami, które uniemożliwią zsunięcie się go z ramy łóżka. Taki przewijak na łóżeczko może okazać się bardzo wygodną opcją zwłaszcza w przypadku niewielkich pokoików dziecięcych. W każdej chwili można go łatwo schować za łóżeczkiem, by nie zajmował dużo miejsca. Na smyk.com czekają na Ciebie również miękkie i twarde przewijaki na komodę, które świetnie sprawdzą się w kąciku malucha.

 

Przewijak usztywniany czy miękki?

 

O czym warto pamiętać dokonując wyboru pomiędzy przewijakiem usztywnianym a tym w formie bezpiecznej maty? Ten drugi wymaga stabilnej powierzchni (jak blat komody lub specjalna półeczka). Przewijak usztywniany można przymocować zarówno pomiędzy barierkami łóżeczka, jak i na komodzie.

 

Smyk.com to miejsce, w którym możesz wybierać pomiędzy przewijakami w różnych kolorach i w rozmaite wzory. Znajdziesz tu również pokrowce na przewijaki usztywniane, które nie tylko pomogą zadbać o czystość i estetykę dziecięcego królestwa, ale i komfort maluszka (dotknięcie ciepłą stópką chłodnej powierzchni nie należy do najprzyjemniejszych doznań).

 

Przewijak dla dziecka – wybierz najlepiej

 

Chociaż coraz więcej toalet publicznych jest wyposażonych w specjalne półeczki przeznaczone do przewijania niemowląt, nie daj się zaskoczyć i w każdą podróż zabieraj turystyczny przewijak dla dziecka. Dzięki niemu komfortowo i z zachowaniem pełnej higieny przewiniesz swoją pociechę w zawsze i wszędzie. Na przykład na plaży. Albo podczas odwiedzin u krewnych lub przyjaciół, do których wybraliście się na urlop.

 

Przygotowaliśmy dla Ciebie także zestawy do przewijania oraz specjalne pokrowce, które ułatwią transport wszystkich przyborów Twojego dziecka.

 

Zobacz, co czeka na Ciebie na smyk.com i zadbaj o wygodę Twojej pociechy!