Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Licencja

Marka

więcej

Wiek

Płeć

Cena

pokaż

Kolor

Dostępność

Maty i dywany dla dzieci, do pokoju

Znaleziono: 305 produktów

Maty i dywany dla dzieci, do pokoju

Dywany dziecięce mogą odmienić pokój małego odkrywcy! Nie możesz zapomnieć o tym elemencie w czasie aranżacji przestrzeni dla brzdąca. Dywany i maty na podłogę dla dzieci to bezpieczne i wygodne miejsce do zabawy i nauki. Egzemplarze tworzące ofertę SMYKA zapewnią również dziecku komfort w czasie nauki raczkowania. Odkryj dywany do pokoju dziecięcego dostępne na smyk.com!

Maty do pokoju dziecięcego – ulica i kolorowe miasto

Dywaniki do pokoju dziecięcego od pokoleń zdobią pokoje brzdąców! Zapewne część rodziców sama pamięta długie zabawy na macie z naniesioną mapą miasta. Z ofertą SMYKA masz szansę zapewnić to samo swojemu maleństwu. Na dostępnych dywanach dla dzieci umieszczone zostały ulice, tory kolejowe i liczne budynki. Dzięki temu najmłodsi mogą kreować własne przygody, rozwijając przy tym zdolności manualne. Przenieś brzdąca do centrum miasta i dołącz do wspólnej zabawy!

Maty na podłogę dla dzieci w formie szachownicy

Edukacyjne maty dla dzieci na podłogę mogą pomóc maluchom w rozwoju umiejętności logicznego myślenia! Kontrastowe obrazki z całą pewnością zwrócą uwagę Twojej pociechy. Co ciekawe, czarno-białe dywaniki dziecięce nie muszą być wykorzystywane do gry w szachy! Na części piankowych mat umieszczone zostały obrazki. Od cyfr, przez alfabet, aż po przedmioty codziennego użytku – postaw na rozwój przez zabawę!

Puzzle! Maty do pokoju dziecięcego

Maty do pokoju dziecięcego w formie puzzli to dla Twojego brzdąca nieskończone możliwości zabawy! Poszczególne elementy można powiem modyfikować według własnych potrzeb. Poszczególne maty wykonane zostały z wysokiej jakości pianki EVA, amortyzującej brzdąca przed upadkiem na twardą nawierzchnię. Jest ona przy tym prosta w czyszczeniu, do którego możesz wykorzystać wilgotną ściereczkę.

Edukacyjne dywaniki do pokoju dziecięcego

Edukacyjne dywany dziecięce mogą przewyższyć oczekiwania nawet najbardziej zaintrygowanych brzdąców! Kolorowe ilustracje, liczby i litery – to wszystko oferują maty na smyk.com. Miękkie dywany dla dzieci izolują przy tym od chłodu podłogi i amortyzują ruchy malucha.

Nauka i zabawa idą tutaj w parze. Dzięki różnorodnym wzorom na prostokątnych i okrągłych dywanach dla dzieci najmłodsi uczą się rozpoznawać kształty i kolory. Od teraz każdy dzień stanie okazją do nauki i odkrywania czegoś nowego!

Miękkie dywany dla dzieci – niezwykłe wzory

Dywaniki dziecięce mogą odmienić wystrój pokoju brzdąca o 180 stopni! Ofertę SMYKA tworzą maty ze zwierzętami i abstrakcyjnymi wzorami, rozbudzającymi wyobraźnię małego odkrywcy do granic możliwości. To doskonałe miejsce do codziennej zabawy, czytania książek i oglądanie ulubionych kreskówek.

Dywany to również doskonała ozdoba w czasie przyjęcia, w tym urodzin najmłodszych członków rodziny. Dzięki temu zmienisz pokój w magiczny świat zabawy, który zachwyci wszystkich uczestników imprezy. Na smyk.com znajdziesz również maty z wizerunkiem postaci z bajek – prawdziwą gratkę dla małych fanów animowanych seriali i przygód na cyfrowym ekranie.