Alilo, Króliczek Smarty Bunny, zabawka interaktywna, różowa

239,00
(5)

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
1
4
3
3
2
1
1

Średnia ocena

3.7
Ocena ogólna
3.6
Jakość
4.0
Cena
3.6

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Ola
Recenzja dodana 30.11.2023
Smarty Bunny R1, w wersji sprzed 2020 roku króliczek posiadał tryb grzechotki, tryb muzyki do snu (w języku polskim), tryb z białym szumem i tryb z bajkami (w języku polskim). W 2020 roku bajki i szum zostały zastąpione muzyką do zabawy, muzyką relaksacyjną oraz jednym ulepszeniem (sensor rozpoznawania kolorów uruchamia się tylko w trybie grzechotki, dzięki czemu nie przerywa odtwarzanych utworów przez przypadkowe naciśnięcie spodu króliczka). Alilo R1 posiada teraz: tryb grzechotki, tryb muzyki do zabawy (w języku polskim i angielskim), tryb muzyki do snu (w języku polskim i angielskim), tryb muzyki relaksacyjnej (w tym muzyka klasyczna oraz utwory z odgłosami natury).
Czy opinia była pomocna:Tak (2)Nie (1)
Jakość
4
Cena
4
zuosnica@icloud.com
Recenzja dodana 08.09.2023
Zabawkę samą w sobie polecam z całego serca,ale niekoniecznie w sklepie SMYK. Ja kupiłam ją w tym właśnie sklepie i niestety zabawka nie działała prawidłowo. Zawiozłam niesprawną zabawkę w celu zareklamowania jej i wymiany na nową. Na odpowiedź czekałam 10 dni roboczych po czym moja reklamacja została rozpatrzona negatywnie i została mi zaproponowana NAPRAWA która jak usłyszałam… nie wiadomo czy będzie trwała kolejne 14 dni roboczych czy 50. W rezultacie zamroziłam na długi czas nie małe pieniądze,a przy tym najadłam się tylko nerwów. Nie polecam :)
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
1
Cena
1
Karo321
Recenzja dodana 27.06.2023
Idealny przyjaciel na spacery, wycieczki, do usypiania i do zabawy. Must have każdego rodzica
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Nati
Recenzja dodana 03.01.2022
Zabawka bardzo fajna. Roczna corka odrazu polubiła grzechotke. Smyk jako sklep wprowadza kupującego w błąd,a mam na myśli opis zabawki;zabawka opowiada bajki" Faktycznie na filmikach np.YouTube opowiada bajki, tylko należałoby by na stronie sklepu poinformować kupującego ze ta wersja niema takiej opcji.
Czy opinia była pomocna:Tak (2)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Mondyr
Recenzja dodana 09.11.2019
Zabawka ogólnie jest świetna. Dźwięk i jakoś wykonania w 100% do polecenia. Jednak jak na tak droga zabawkę widzę kilka niedociągnięć w jego użytkowaniu: - zabawka działa ciągiem przez 30 minut w wybranym teybiw, natomiast jeśli włączony był biały szum dla niemowląt włączenie go po raz kolejny skutkuje tym że wszystkie tryby (grzechotki, muzyki, bajek) trzeba przejść po kolei co może wybudzić dziecko i nie stanowi ciągłości a na początku jest to dość przydatne..., - jeśli jakikolwiek tryb jest włączony s naciśnie się dół zabawki w momencie odczytuje on kolor, kilka razy mi się zdarzyło przez przypadek nacisnąć i całość w usypianiu zrujnowana lub dziecko bawiąc się grzechotka niechcący uderzy w coś dolej i tryb znowu się przełącza, - możliwość świecenia uszkami powinna być możliwa do wyłączenia (jest to cudne i kochane) ponieważ niektóre dzieci rozprasza.
Czy opinia była pomocna:Tak (4)Nie (1)
Jakość
5
Cena
3