Filtruj:

Wiadra

Znaleziono: 43 produkty

Wiadro – idealny pomocnik podczas sprzątania

Wiadra znajdują się w niemalże każdym domu. Nic w tym dziwnego – są praktyczne, a ich zastosowanie nieograniczone! Znacznie ułatwiają i usprawniają sprzątanie. Aby jednak wiadro jak najlepiej spełniało swoją rolę, należy wybrać odpowiedni model.

W tej kategorii znajdują się wiadra do sprzątania w różnych rozmiarach, wersjach kolorystycznych, jak i wykonywane z przeróżnych materiałów. To zarówno klasyczne, okrągłe wiadra z uchwytem, jak i te z wyciskaczem, przeznaczone do konkretnego modelu mopa. Takie wiadra do mycia podłóg stanowią dobry wybór np. w przypadku uszkodzenia poprzedniego modelu.

Wiadro plastikowe, czy metalowe?

Materiał ma bardzo duże znaczenie w kwestii jakości wiadra. Oferujemy wiadra plastikowe, jak i wiadra metalowe. Obydwa rozwiązania posiadają swoje zalety i cenne właściwości. Wiadra plastikowe są przede wszystkim lekkie. Ich przenoszenie nie sprawia żadnego problemu. Posiadają wygodne uchwyty i są odporne na różnego rodzaju pęknięcia. Wiadra nierdzewne są bardziej stabilne. Ich cena jest nieco wyższa. Podobnie jest z wiadrami emaliowanymi. Wykazują wysoką trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Ogromnym atutem prezentowanych modeli jest duży wybór rozmiarów. Możesz postawić na wiadro o pojemności 15, 12, 10, czy nawet 6 litrów. Sprawdź dostępne wiadra plastikowe prostokątne, jak i te wykonane z metalu!