× Wyczyść wszystko

Marka

więcej

Pojemność [ml]

pokaż

Gramatura [kg]

pokaż

Cena

pokaż

Kolor

Dostępność

Środki piorące i czyszczące

Znaleziono: 608 produktów

Środki myjące

 

Płyny do mycia naczyń, chusteczki myjące różne powierzchnie, tabletki do zmywarki – pod podjęciem „środki myjące” kryje się mnóstwo produktów ułatwiających utrzymanie domu w czystości. Odpowiednio dobrany skład obniża napięcie powierzchniowe wody, dzięki czemu starcie lub spranie brudu jest znacznie łatwiejsze. Wszystkie środki do mycia to prawdziwie nieoceniona pomoc nie tylko w kuchni, ale także i w całym domu.

 

Idealnie czyste i lśniące naczynia

 

Czyste, błyszczące naczynia bez smug i nalotu – to marzenie każdej pani domu dbającej o wszelkie akcesoria kuchenne. Wszechstronnie działające tabletki do zmywarki to profesjonalne środki myjące skutecznie usuwające pozostałości jedzenia, nawet przypalonego czy mocno przyczepionego do powierzchni naczyń. Bardziej zaawansowane kapsułki skutecznie działają w niskich temperaturach, co pozwala na większą oszczędność energii. Znajdujące się w tych środkach do mycia składniki chronią szklane naczynia przed zniszczeniem, równocześnie zapobiegając osadzaniu się kamienia we wnętrzu zmywarki.

Profesjonalne środki myjące

 

Ręczne mycie talerzy czy garnków jest znacznie wygodniejsze, gdy do usunięcia brudu używa się płynu do naczyń zawierającego składniki wiążące tłuszcze i oleje z wodą, dzięki czemu są one znacznie łatwiejsze do usunięcia. Dodatkowo środki te zawierają substancje zapachowe skutecznie maskujące nieprzyjemny zapach pozostałości jedzenia oraz (opcjonalnie) dodatki zapobiegające wysuszeniu skóry dłoni, szczególnie narażonej na działanie środków chemicznych podczas mycia i szorowania naczyń.

 

W dbaniu o czystość kuchennych powierzchni niezwykle pomocne są profesjonalne środki chemiczne do mycia podłogi, mebli oraz usuwania tłuszczu osadzającego się m.in. w okolicach kuchenki, na płytkach, szybach i wywietrzniku. Bardzo przydatne są również środki myjące do urządzeń elektrycznych używanych w kuchni na co dzień, jak np. do piekarnika, płyty, zmywarki oraz kuchenki mikrofalowej, które nie tylko skutecznie usuwają brud, ale również chronią powierzchnie przed kolejnymi zabrudzeniami i zniszczeniem.

 

Funkcjonalne środki myjące i dezynfekujące

 

Idealnie czysta łazienka bez smug, kamienia i zarazków? To możliwe! Specjalistyczne środki chemiczne do mycia łazienki rozpuszczają typowo łazienkowe zanieczyszczenia, takie jak osady z mydła i kamień. Niektóre z nich, np. żele lub chusteczki do mycia toalet, pełnią dodatkowo funkcje dezynfekujące zabijając bakterie, zarazki, grzyby i niektóre wirusy, pozostawiając w łazience higieniczną czystość oraz przyjemny, świeży zapach.