Suszarki

Znaleziono: 85 produktów

Suszarka na pranie – świetne rozwiązanie do dużych i małych pomieszczeń

 

Suszarka na pranie jest ważnym wyposażeniem każdego gospodarstwa domowego. Można na niej wysuszyć niemal wszystko, co wypierze pralka – grube ręczniki kąpielowe, elementy pościeli, odzież, bieliznę, a nawet buty i ulubione maskotki dziecięce. Suszarki na ubrania mają różne kształty i rozmiary, dzięki czemu można je dopasować do pomieszczenia o każdej wielkości, a możliwość składania urządzenia pozwala w łatwy i szybki sposób umieścić je w schowku lub szafie, gdy nie jest potrzebne.

 

Odpowiednio rozmieszczone szczeble, ramiona lub linki sprawiają, że pomiędzy ubraniami jest więcej przestrzeni, co pozwala na swobodnie odparowanie wilgoci oraz równomierne schnięcie. Dodatkowo, podczas słonecznej pogody, wolnostojące i wieszane suszarki do prania można wynieść na balkon lub taras, znacznie skracając czas schnięcia znajdujących się na nich ubrań. Wśród różnego rodzaju suszarek można znaleźć i takie przeznaczone do konkretnego rodzaju garderoby np. koszul, skarpet lub innej drobnej bielizny.

 

Stojąca suszarka na pranie – idealna dla dużej rodziny

 

Duża powierzchnia suszenia, możliwość szybkiego składania oraz spora przestrzeń pomiędzy prętami – te zalety sprawiają, że stojąca suszarka do ubrań jest doskonałym rozwiązaniem dla każdej rodziny. Dzięki większej ilości szczebli może się na niej zmieścić cały jednorazowy wsad pralki, składający się zarówno z dużych jak i drobnych elementów, a większość równomiernie rozłożonego prania zaraz po wyschnięciu będzie gotowa do złożenia i to bez potrzeby prasowania.

 

Wygodne suszarki na małe pranie

 

Świetnym pomysłem na skuteczne wysuszenie niewielkiej ilości prania są suszarki ścienne lub z możliwością zawieszania na balustradzie czy kaloryferze. Nawet po rozłożeniu wyróżniają się dużą oszczędnością miejsca, dzięki czemu doskonale spełniają swoje zadanie w łazienkach i pomieszczeniach o niewielkim metrażu. Prawie każda montowana na stałe suszarka do prania jest składana w taki sposób, by po złożeniu niemal całkowicie przylegać do ściany, co pozwala na maksymalną oszczędność miejsca.

 

Brak miejsca na suszarkę? Żaden problem!

 

W przypadku zupełnego braku przestrzeni znakomicie sprawdzają się ścienno-sufitowe suszarki na ubrania, które można zamontować w łazience, suszarni lub na balkonie. Jest to idealne rozwiązanie szczególnie w małych pomieszczeniach, ponieważ suszące się pod sufitem pranie nie zajmuje miejsca przeznaczonego do codziennego użytku i zabawy z dziećmi.