Filtruj:

Mopy

Znaleziono: 113 produktów

Mop zwykły a elektryczny – rodzaje mopów

Mopy stanowią jedne z przydatniejszych akcesoriów przeznaczonych do sprzątania. Na rynku dostępnych mopów jest sporo, a podstawowy podział wyróżnia przede wszystkim mopy zwykłe i elektryczne. Mopy tradycyjne to rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na prostym i standardowym produkcie. Alternatywę dla tego typu modeli stanowią mopy do mycia podłóg ze spryskiwaczem. Pozwalają wyczyścić podłogę szybko i wygodnie, bez konieczności noszenia ciężkiego wiadra, czy wyciskania szmatki.

Z kolei elektryczne mopy do mycia podłogi, są już znacznie droższe. Przy ich stosowaniu brud nie zostaje na podłodze i nie ma ryzyka, że zabrudzenia zostaną przeniesione. Mopy te są również łatwe w obsłudze i mogą posiadać wiele ciekawych funkcji.

Utrzymaj czystość w mieszkaniu z praktycznym mopem!

Mopy do podłogi pozwalają w prosty sposób umyć zarówno płytki, jak i panele. Czysta podłoga prezentuje się świeżo, nierzadko również się błyszczy. Regularne mycie podłóg to jedna z czynności, która pozwala zachować porządek w mieszkaniu.

Niezależnie od tego, czy interesują Cię mopy parowe, czy mopy obrotowe – w naszej ofercie znajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania. Proponujemy najwyższej jakości produkty, pochodzące od znanych producentów. W tej kategorii znajdziesz również wkłady do mopa. Gdy element ten się zużyje, wystarczy, że kupisz nowy – nie musisz martwić się o zakup nowego mopa! To naprawdę wygodne rozwiązanie.