Filtruj:

Szczotki, zmiotki i szufelki

Znaleziono: 104 produkty

Szczotka do zamiatania – w Twoim domu również nie może jej zabraknąć

Szczotki do zamiatania znajdują się w każdym domu i nic w tym dziwnego. Ich zastosowanie jest szerokie, cena atrakcyjna, a użytkowanie – bezproblemowe. Z ich pomocą szybko pozbędziesz się okruszków i wszelkich zabrudzeń z podłogi. To również idealne akcesorium, gdy coś się wysypie.

Poza klasycznymi szczotkami, proponujemy także zmiotki i szufelki. Są mniejsze i bardziej poręczne. Znajdują zastosowanie przede wszystkim w przypadku drobnych i miejscowych zabrudzeń. Szczotki do kurzu nie zastąpią odkurzacza, ani odkurzacz nie zastąpi szczotek. Sprzęt ten pozwoli dokładnie wyczyścić całe mieszkanie, z kolei zmiotki do kurzu – umożliwią szybkie sprzątniecie wybranej strefy.

Szczotki do czyszczenia, miotełki antykurzowe – przydatne akcesoria

Poza klasycznymi miotłami i szczotkami, w tej kategorii znajdziesz również miotełki do mebli. Pozwalają pozbyć się nagromadzonego kurzu i zabrudzeń z meblościanek, mebli kuchennych, a nawet i ze sprzętu elektronicznego. Są lekkie i delikatne, zatem nie ma ryzyka uszkodzenia.

Dostępne są również szczotki do czyszczenia m.in. piekarników, rusztu z grilla i wielu innych powierzchni, które posiadają przypalenia i trudne do usunięcia zabrudzenia. Ciekawą propozycję stanowią również szczotki do mycia naczyń – to alternatywa dla klasycznych gąbek. Taka szczotka jest wielokrotnego użytku, ponadto pozwala usunąć cięższe i trwalsze zabrudzenia. Sprawdź szczotki, zmiotki i szufelki dostępne w naszej ofercie i wybierz produkt, który spełnia Twoje oczekiwania!