Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Marka

więcej

Gramatura [g]

pokaż

Pojemność [ml]

pokaż

Cena

pokaż

Seria

Dostępność

Odświeżacze powietrza

Znaleziono: 264 produkty

Jak działa odświeżacz powietrza?

Trzeba przyznać, że odświeżacz powietrza to prawdziwy domowy czarodziej. Już w kilka minut potrafi najzwyklejsze pomieszczenie zamienić w prawdziwą zapachową krainę fantazji. Dzieje się to za sprawą m.in. odpowiednio dobranych olejków eterycznych lub mieszanki substancji aromatycznych, które nie tylko mogą zwalczać nieprzyjemne zapachy, ale także wpływać pozytywnie na samopoczucie poprzez kojarzenie zapachu z miłymi wspomnieniami. Słodycz różowych kwiatów, rześkość zielonej herbaty czy orientalny zapach drzewa sandałowego – profesjonalne odświeżacze powietrza potrafią doskonale podkreślić charakter każdego wnętrza, czyniąc je jeszcze bardziej atrakcyjnym i przytulnym.

Dekoracyjne odświeżacze powietrza do domu

Oprócz swojej podstawowej funkcji odświeżacz powietrza może także stanowić element dekoracyjny wybranego pomieszczenia. Kształtne flakoniki z kolorowymi patyczkami, kwiatami bądź listkami, nie tylko wydzielają subtelny aromat, ale także doskonale pasują zarówno do bardzo nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Odświeżacze powietrza do domu zachwycają całą paletą zapachów, zaczynając od najprostszych kwiatowych, poprzez owocowe, egzotyczne, na bardziej złożonych kończąc. Tak szeroka oferta sprawia, że każdy jest w stanie wybrać ulubiony aromat.

Odświeżacze powietrza w sprayu

Gdy zachodzi potrzeba natychmiastowej poprawy zapachu w pomieszczeniu, wówczas z pomocą przychodzą odświeżacze powietrza w sprayu, mające zdolność eliminowania nieprzyjemnych aromatów zaledwie w kilka chwil, pozostawiając świeżą i trwałą woń. W łazience świetnie się sprawdzą zarówno klasyczne, jak i suche odświeżacze w sprayu, niepozostawiające mokrej mgiełki, mogącej osiadać na meblach czy ścianach ciasnych pomieszczeń.

Jak działa automatyczny odświeżacz powietrza?

Zapach jest bardzo ważnym elementem w życiu. Często kojarzy się ze wspomnieniami, wpływa na emocje, a odpowiednio dobrany do pomieszczenia daje uczucie świeżości i czystości. Automatyczny odświeżacz powietrza wypełnia dom pięknym aromatem w równomiernych odstępach czasowych, a częstotliwość odświeżania dopasowuje się według własnego uznania. To niewielkie urządzenie pełni również funkcje dekoracyjne i działa na baterie, dzięki czemu można je ustawić niemal w każdym miejscu i cieszyć się ulubionym aromatem przez całą dobę.