× Wyczyść wszystko

Marka

więcej

Pojemność [ml]

pokaż

Gramatura [g]

pokaż

Seria

Cena

pokaż

Dostępność

Środki czyszczące

Znaleziono: 244 produkty

Środki czyszczące

Porządkowanie domu lub mieszkania to czynność, za którą mało kto przepada. Szorowanie pokrytych kamieniem płytek, ścieranie warstwy tłuszczu z kuchennych blatów albo pozbywanie się plam z dywanów czy obić mebli – te żmudne zadania zajmują znacznie mniej czasu, gdy do porządków podejdzie się w odpowiedni sposób. Świetną pomocą są płyny specjalistyczne, np. środki do czyszczenia tapicerki, dzięki którym już w kilka chwil można się pozbyć zbędnych zabrudzeń.

 

Idealnie czysta kuchnia

 

Dla wielu osób kuchnia to serce domu. To tutaj zazwyczaj wspólnemu przyrządzaniu posiłków czy pieczeniu ciasteczek towarzyszą rozmowa, zabawa i śmiech, zwłaszcza gdy pomocnikami są najmłodsi domownicy. Kuchnia jest też miejscem szczególnie narażonym na brud i pojawienie się zarazków, dlatego warto zadbać nie tylko o czystość blatów, podłogi i szafek, ale także sprzętu pomagającego przygotować posiłki. Środki do czyszczenia płyty indukcyjnej, ceramicznej lub gazowej, specjalistyczne tabletki do mycia zmywarki i spraye pomagające usunąć tłuszcz, to najczęściej używane środki czyszczące, pomagające utrzymać kuchnię w odpowiednim stanie.

 

Sprawdzone środki do czyszczenia łazienki

  Systematyczne sprzątanie łazienki ułatwia nie tylko usuwanie kamienia, ale także brudu i pleśni z miejsc szczególnie narażonych na wilgoć. Środki do czyszczenia kabiny prysznicowej działają na kilku płaszczyznach, bo nie tylko usuwają resztki mydła i szamponu z płytek czy szyby, lecz również pokrywają je warstwą utrudniającą osadzanie kamienia. W łazience przydatne są także środki czyszczące do toalet, płytek, podłogi oraz baterii prysznicowych.

 

 

Niemal w każdym domu znajduje się pralka, urządzenie ułatwiające czyszczenie i odplamianie odzieży oraz domowych tekstyliów. Aby pralka zawsze pozostawiała ubrania czyste i pachnące świeżością sama od czasu do czasu musi być konserwowana i myta. Do tego celu warto stosować specjalistyczne środki do czyszczenia pralki, które nie tylko czyszczą wewnętrzne części urządzenia usuwając brud i osady, ale także ochronią urządzenie przed powstawaniem nieprzyjemnych zapachów.

 

Sprawdzone środki do czyszczenia tapicerki meblowej

 

Utrzymanie czystości mebli tapicerowanych nie jest łatwe, zwłaszcza gdy wśród domowników są małe dzieci, nieraz pozostawiające po swojej zabawie plamy po przekąskach, napojach czy flamastrach. Z tego typu zabrudzeniami świetnie sobie radzą profesjonalne środki do czyszczenia tapicerki w formie płynu lub pianki, które myjąc, równocześnie neutralizują nieprzyjemne zapachy, np. z kurzu czy sierści zwierząt. Z kolei środki do czyszczenia mebli tapicerowanych skórzanych nie tylko dobrze oczyszczą powierzchnię, ale także pokryją ją cienką błyszczącą warstwą ochronną, dzięki czemu fotele, krzesła czy sofy wyglądają jak nowe i stają się odporne na zabrudzenia.