Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

Płeć

Marka

Licencja

Cena

pokaż

Seria

Dostępność

Liczba klocków

pokaż

Lego marvel

Znaleziono: 49 produktów

Lego Marvel

Pełne tajemnic oraz niesamowitych wydarzeń uniwersum Marvela od wielu lat zachwyca nie tylko dzieci, ale również i dorosłych pasjonatów fantastyki. Władający niesamowitą mocą herosi, supernowoczesne pojazdy, wymyślne gadżety i zaawansowane konstrukcje – to tylko niektóre elementy wchodzące w skład zachwycającego świata znanego z komiksów, filmów oraz przeróżnych gier. Do grona tej wyjątkowej serii należą również klocki Lego Marvel gwarantujące pasjonującą zabawę zarówno kilkuletnim dzieciom, jak i ich rodzicom.

 

Marvel – Lego dla wszystkich

Zarówno pojedyncze postacie lub pojazdy, jak i całe zestawy Lego Marvel to świetna zabawa dla dorosłych i starszych dzieci. Cała kolekcja klocków z tej serii wzorowana jest na popularnych w świecie komiksach i hitach kinowych, co dodatkowo pobudza fantazję i chęć lepszego zapoznania się z losami uwielbianych postaci.

 

Wybierając klocki Lego Marvel dla pociechy warto pamiętać, że układanie i łączenie elementów może być nie tylko dobrą zabawą, ale także formą stymulacji mózgu oraz układu ruchu. Tworzenie własnych konstrukcji stymuluje zdolności manualne, wspomaga koncentrację, strategiczne i abstrakcyjne myślenie, a przede wszystkim pomaga rozwijać wyobraźnię przestrzenną. Układanie różnych przedmiotów z klocków pozytywnie wpływa również na dorosłych, ponieważ towarzyszące zabawie skupienie może wyciszać i poprawiać pamięć.

 

Fantastyczne zestawy Lego Marvel

Piętrowa zbrojownia Iron Mana, sala tronowa króla Namora, a może tajemnicze laboratorium Shuri? Każdy zestaw Lego Marvel oprócz kluczowych dla danej serii postaci zawiera mnóstwo klocków o różnych kształtach, z których można tworzyć wiele fantastycznych konstrukcji. Łącząc ze sobą poszczególne zestawy Lego Marvel dzieci mają nie tylko możliwość odtwarzania ulubionych scen z komiksów lub gier, lecz także kreowania swojego własnego świata oraz nowych zdarzeń, w których główną rolę odgrywają ich ulubione postacie z popularnego od lat uniwersum Marvela. Warto również wiedzieć, że nie tylko klocki Lego Marvel, ale również te należące do innych serii Lego są do siebie świetnie dopasowane, co umożliwia ich łączenie i tworzenie zupełnie nowych postaci, pojazdów czy obiektów.

 

Unikalne postacie i pojazdy w Lego Marvel

Wśród licznych zestawów klocków miłośnicy unikalnych pojazdów z radością sięgną po doskonale wykonane klocki Lego Marvel, z których można ułożyć zaskakujące motory, naszpikowane gadżetami samochody albo pełne interesujących dodatków statki kosmiczne. Świetnym dodatkiem do udanej zabawy są uwielbiane przez dzieci i dorosłych postacie jak Lego Marvel Spiderman, mocarny Hulk czy kultowy bohater Marvela – Iron Man.