Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

Płeć

Marka

Cena

pokaż

Seria

Dostępność

Liczba klocków

pokaż

Lego city

Znaleziono: 96 produktów

LEGO City – klocki inspirowane życiem miasta

 

Klocki LEGO City pokochały miliony dzieci i dorosłych na całym świecie. Ta wyjątkowa seria istnieje od 1978 roku i cały czas się powiększa. Zestawy LEGO City pozwalają budować własne miasto i odgrywać w nim wiele scenek z codziennego życia. To doskonały prezent urodzinowy lub świąteczny dla chłopca i dziewczynki.

 

LEGO City – zbuduj własne miasto

 

Z serią klocków LEGO City zyskasz niemal nieograniczone możliwości na budowę własnego miasta, w którym zawsze wiele się dzieje. Ta popularna seria duńskich klocków pozwala zbudować nie tylko budynki mieszkalne czy imponujące wieżowce. W skład serii wchodzą też klocki LEGO City miejsca użyteczności publicznej czy figurki, a także szpitale, szkoły czy banki. Bez większego problemu znajdziesz także Lego zestawy City, umożliwiające zbudowanie pojazdów, jak helikopter, motocykl, pociąg, a nawet samolot czy karetka pogotowia. Możliwości są ogromne, dlatego każdy bez problemu powinien znaleźć coś odpowiedniego wśród zestawów LEGO City.

 

LEGO City – zestawy dla chłopców i dziewczynek

 

Seria LEGO City jest tak rozbudowana, że poszczególne zestawy przypadną do gustu chłopcom i dziewczynkom. W szerokiej ofercie duńskiej marki znajdziesz LEGO City małe zestawy o średnim stopniu trudności, jak i LEGO City duże zestawy, których ułożenie wymaga większego zaangażowania i wprawy. Wśród wielu tematycznych zestawów każde dziecko powinno znaleźć coś dla siebie. Dziewczynkom może spodobać się zestaw LEGO City, pozwalający na zbudowanie szkoły czy szpitala. Chłopcy z kolei mogą zwrócić uwagę na zestawy związane z pracą strażaków i policjantów.

 

Zestawy LEGO City – coś więcej niż klocki

 

Zestawy LEGO z serii LEGO City dają niesamowitą frajdę. Nie jest ona związana tylko z samym układaniem klocków. Tworzenie własnego miasta może być też formą doskonałej zabawy i nieść niesamowitą frajdę. W końcu odgrywanie scenek z realnego życia może być dla dzieciaków świetnym sposobem na spędzanie wolnego czasu. W każdej chwili mogą wcielić się w prawdziwego strażaka czy policjanta lub zacząć naukę w szkole z zestawów LEGO City. Kluczem jest tylko dziecięca wyobraźnia.