Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Marka

więcej

Licencja

Cena

pokaż

Seria

Temat puzzli

Dostępność

Liczba klocków

pokaż

Drewniane

Znaleziono: 70 produktów

Zestaw drewnianych klocków

 

Zestaw drewnianych klocków to propozycja prezentu, który nie bez powodu cieszy się ogromną popularnością. Przekonaj się, że w bogatej ofercie na smyk.com czekają na ciebie naprawdę różne warianty tej tradycyjnej zabawki. Klocki drewniane w kolorze naturalnym oraz pastelowych lub energetycznych barwach. O różnej liczbie, wielkości oraz kształtach elementów. Z literkami, cyferkami, obrazkami lub klasyczne. Za każdym razem bezpieczne, przyjazne dla środowiska i wysokiej jakości.

 

W tej kategorii przygotowaliśmy klocki drewniane dla dzieci w różnym wieku. Na smyk.com znajdziesz zestawy, które powstały z myślą już o rocznych maluchach. Budowanie coraz bardziej złożonych konstrukcji to nie tylko wspaniała zabawa, ale i trening koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz koncentracji. Patrząc na dziecko bawiące się drewnianymi klockami – możesz obserwować jak coraz sprawniej tworzy wieże z coraz większej liczby elementów. Szukając idealnego zestawu dla malucha, zwróć uwagę na duże klocki drewniane oraz różnego rodzaju przebijanki (ze specjalnym młoteczkiem do wbijania). Na początek przygody z drewnianymi klockami – liczba ich elementów nie musi być duża. Dzięki temu będziesz miała większą kontrolę nad hałasem towarzyszącym spektakularnym wyburzaniom budowli. Na smyk.com łatwo znajdziesz zestawy drewnianych klocków, na które składa się 15, 20 lub 26 dużych elementów.

 

Nieco starszy smyk może ucieszyć się z większego zestawu drewnianych klocków, który umożliwi zbudowanie efektownego zamku, farmy lub całego miasteczka. Możesz więc uzupełnić kolekcję o nowy zestaw lub wybrać taki, który liczy 40, 80 lub jeszcze więcej elementów. Kiedy twoja pociecha powoli wkracza w wiek przedszkolny, świetną propozycją mogą okazać się drewniane klocki z literkami lub cyferkami. Na smyk.com czekają również drewniane klocki zaprojektowane z myślą o przedszkolakach oraz uczniach w młodszym wieku szkolnym. Takie, które mogą pomóc w nauce odejmowania i dodawania, układaniu słów czy utrwalaniu znajomość znaków drogowych.