Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Autor

Marka

więcej

Licencja

więcej

Cena

pokaż

Seria

więcej

Temat puzzli

Dostępność

Liczba puzzli

pokaż

Liczba klocków

pokaż

Konstrukcyjne

Znaleziono: 1256 produktów

Klocki konstrukcyjne

Przenieś maluszka do świata nieskończonych możliwości z klockami konstrukcyjnymi! Tworzące ofertę SMYKA zestawy mogą pomóc w rozwoju wyobraźni, kreatywności i zdolności manualnych szkraba. Mały konstruktor może nawet ułożyć z klocków pierwszego robota! Przekonaj się, jak prosta zabawa poszerza horyzonty maluszka i zachęca do stawiania pierwszych kroków w świecie robotyki. Niektóre konstrukcje zostały nawet wyposażone w moduł Bluetooth, silniki i podczerwień. Odkryj kreatywne klocki konstrukcyjne dostępne na smyk.com!

 

Duże klocki konstrukcyjne – wafle

Klocki-wafle od wielu lat podbijają rynek artykułów dziecięcych! Wykonane z tworzywa elementy można ze sobą swobodnie łączyć, dzięki czemu końcowy wygląd konstrukcji zależy wyłącznie od wyobraźni dziecka. Ofertę SMYKA tworzą duże klocki konstrukcyjne w znanym kształcie. Dostępne są również zestawy z klockami o pomniejszonych rozmiarach! Dzięki temu składanie poszczególnych elementów będzie dla malucha znacznie wygodniejsze.

 

Klocki konstrukcyjne z figurkami

Figurki dołączone do niektórych zestawów dużych klocków konstrukcyjnych tchną życie w konstrukcje wzniesione przez brzdąca! Miniaturowe postacie przeniosą jego zabawę na wyższy poziom. W końcu figurki znacznie ułatwiają odgrywanie ról policjantów, strażaków i innych bohaterów miejskiego życia. Być może dołączysz do wspólnej zabawy i wymyślisz historię, na którą nie wpadło jeszcze Twoje maleństwo? Nie czekaj i odkryj małe i duże klocki konstrukcyjne z figurkami na smyk.com!

 

Pojazdy! Klocki konstrukcyjne

W Twoim dziecku zrodziła się niedawno pasja do motoryzacji? Być może od dłuższego czasu maluch spędza całe dnie na zabawie miniaturowymi autkami? Jeżeli tak, pojazdy z klocków konstrukcyjnych dostępne w naszej ofercie spełnią jego najśmielsze oczekiwania! Proponowane przez nas zestawy mogą bowiem zawierać nawet kilka tysięcy elementów. Dzięki temu samochodziki rozwiną w dziecku również pasję do majsterkowania.

 

Miękkie klocki sensoryczne dla dzieci

Szukasz sposobu na stymulację rozwijającego się umysłu brzdąca? Odkryj sensoryczne klocki konstrukcyjne dla dzieci! Różnorodne faktury, kształty i kolory elementów aktywują dotyk, wzrok i słuch dziecka. Wypukłe kształty umożliwiają przy tym swobodne łączenie i dopasowywanie poszczególnych elementów. Miękkie, duże klocki konstrukcyjne stanowią doskonałą alternatywę dla popularnych zestawów plastikowych.

 

Słynne budowle z klocków konstrukcyjnych

Zabierz malucha w podróż po najsłynniejszych budowlach z klockami konstrukcyjnymi! Dzięki nim Twoja pociecha może złożyć, a następnie odkrywać tajemnice ikonicznych miejsc z całego świata. Być może wzniesione konstrukcje będą Waszą inspiracją w trakcie planowania wycieczek zagranicznych? Jedno jest pewne – konstrukcyjne klocki dla dzieci rozwijają wyobraźnię i poszerzają horyzonty najmłodszych.