Filtruj:

Plastikowe

Znaleziono: 397 produktów

Klocki plastikowe

Klocki plastikowe od lat są ulubionymi zabawkami najmłodszych. W ofercie SMYKA znajdziesz zestawy nawiązujące do najpopularniejszych animacji. Rozwojowi kreatywności maluchów sprzyjają klocki plastikowe konstrukcyjne. W tym przypadku to Twoja pociecha decyduje o końcowym wyglądzie konstrukcji. Z dostępnych elementów dzieci mogą złożyć samolot, ogród zoologiczny, a nawet zamek z murami obronnymi! Poznaj klocki plastikowe dostępne na smyk.com!

 

Klocki plastikowe dla dzieci od 6. miesiąca

Poszukujesz bezpiecznych zabawek dla niemowlaka, które nie będą wiązały się z ryzykiem połknięcia? Na smyk.com znajdziesz klocki plastikowe dla dzieci już od 6. miesiąca życia! Dostępne zestawy złożone są z większych elementów pozbawionych ostrych krawędzi. Duże klocki plastikowe są dostosowane do małych rączek Twojej pociechy – doskonałe do kreatywnej zabawy.

 

Klocki konstrukcyjne plastikowe – nieograniczone możliwości

Najlepsze zabawki dla dzieci powinny zawierać w sobie również walory edukacyjne. W asortymencie SMYKA dostępne są wielokolorowe klocki konstrukcyjne plastikowe, które pomogą dziecku w uwolnieniu skrywanych pokładów kreatywności! Z kilkudziesięciu elementów w każdym zestawie Twoja pociecha może ułożyć zwierzęta, pojazdy i inne konstrukcje. Plastikowe klocki konstrukcyjne pozwalają małym budowniczym na realizację pomysłów powstających w dziecięcej wyobraźni.

 

Plastikowe klocki – pojazdy i zwierzęta

Klocki dla dzieci plastikowe dostępne w ofercie SMYKA możesz dobrać do zainteresowań swojego dziecka. Miłośnikom motoryzacji przypadną do gustu zestawy samochodów do zbudowania i późniejszej zabawy. Dziewczynki będą prawdopodobnie zachwycone kilkupoziomowymi domkami z dołączonymi lalkami. Na pasjonatów historii czekają modele czołgów, samolotów i innych pojazdów produkowanych w czasie konfliktów zbrojnych.

 

Plastikowe klocki edukacyjne

Klocki plastikowe dla dzieci stwarzają przestrzeń do rozwoju kreatywności i koordynacji najmłodszych. W ofercie SMYKA znajdziesz zestawy edukacyjne stworzone z myślą o nauce przez zabawę! Twoja pociecha może ściskać miękkie elementy, obracać kule i przekładać poszczególne klocki. Mnogość kolorów zapewnia dzieciom niepowtarzalne wrażenia sensoryczne w czasie zabawy.

 

Klocki plastikowe – dla dzieci i dorosłych

Ofertę SMYKA wypełniają również klocki stworzone z myślą o dorosłych. Modele złożone z kilku tysięcy elementów doskonale odwzorowują rzeczywiste pojazdy, statki i samoloty. Wzniesiona konstrukcja może przez długie lata zdobić półkę Twojego salonu bądź biura.