Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

Płeć

Marka

Licencja

Cena

pokaż

Dostępność

Liczba klocków

pokaż

Cobi

Znaleziono: 234 produkty

Cobi

Klocki Cobi od 1987 roku podbijają serca dzieci na całym świecie! Polski producent zabawek oferuje swoje produkty w blisko 50 krajach na całym świecie. Ofertę SMYKA tworzą różnorodne zestawy, dopasowane do wieku i zainteresowań malucha. Od prostych kompletów konstrukcyjnych, przez słynne modele pojazdów, aż po prawdziwą armię z figurkami – każdy znajdzie coś dla siebie! Dzięki wzniesionym budowlom militarnym najmłodsi mogą rozgrywać prawdziwe bitwy we własnym pokoju. Poznaj klocki Cobi dostępne na smyk.com!

Cobi – klocki rozpoznawalne na całym świecie

Cobi to polski producent zabawek dla dzieci, znany przede wszystkim z produkcji plastikowych klocków. W krótkim czasie firma zyskała znaczną rozpoznawalność nie tylko na ojczystym rynku, ale również na całym świecie! Zestawy tworzące ofertę SMYKA to prawdziwa gratka dla małych miłośników militariów. Znaczna część klocków została bowiem osadzona w świecie wielkich wojen. Dzięki temu najmłodsi mają niepowtarzalną szansę odtworzyć bitwy w domowym zaciszu, zbudować legendarne pojazdy i poznać kultowe postacie historyczne.

Klocki Cobi – niezwykłe przygody w pokoju dziecka

Klocki Cobi to doskonały sposób na uwolnienie skrywanych pokładów kreatywności! Dostępne zestawy pozwalają najmłodszym na pełne zanurzenie się w fascynujących czasach historycznych i wcielenie się w bohaterów minionych epok. Być może Twoja pociecha zdecyduje się na wykreowanie własnych scenariuszy i poprowadzenie armii do zwycięstwa? Przenieś maluchy w czasie z klockami Cobi!

Klocki Cobi Boeing – popularne samoloty pasażerskie

Zestawy tworzące ofertę SMYKA to doskonały prezent dla miłośników podniebnych podróży! Seria Boeing obejmuje modele największego producenta odrzutowych samolotów pasażerskich na świecie. Dzięki temu mali piloci mają szansę wejść do świata latających gigantów i pogłębić swoją pasję.

Co wyróżnia samoloty złożone z klocków Cobi? Interaktywne elementy! Poszczególne modele zostały wyposażone w ruchome koła, śmigła i lotki skrzydeł. W środku samolotów Twój brzdąc znajdzie również miejsce przygotowane na dostosowaną figurkę pilota.

Klocki Cobi Historical Collection – dla wojennych pasjonatów

Cobi Historical Collection to seria klocków konstrukcyjnych, stworzona z myślą o miłośnikach historii wojennej. Kultowe pojazdy II wojny światowe, potężne okręty i samoloty w barwach militarnych – to wszystko czeka na Twojego brzdąca w ofercie SMYKA! Dzięki temu pokój każdego entuzjasty stanie się przestrzenią do miniaturowych bitew. W odtwarzaniu historycznych scen pomogą maluchowi figurki poświęcone konkretnym nacjom i jednostkom specjalnym.

Klocki Cobi Small Army – militarna stylistyka

Cobi Small Army to kolejna seria skierowana do entuzjastów tematyki wojennej. Pozwól dzieciom na nowo zapisać bieg historii z miniaturowymi żołnierzami piechoty. Realizmu dodają wysokiej jakości nadruki, przedstawiające poszczególne elementy umundurowania. Poszczególne figurki zostały również wyposażone w karabiny, odpinane buty i inne akcesoria. Niech najmłodsi zbudują klockową armię w domowej przestrzeni!

Słynne pojazdy z klocków Cobi

Z klockami Cobi dzieci mogą własnymi siłami zbudować ikoniczne pojazdy z różnych epok. Repliki samochodów zachwycą wszystkich miłośników motoryzacji i… historycznego szaleństwa na punkcie poszczególnych modeli! Zestawy tworzące ofertę SMYKA skierowane są bowiem nie tylko do najmłodszych. Klasyki niegdyś podbijające ulice to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów i pasjonatów czterech kółek. Od Poloneza, przez Trabanta, aż po Małego Fiata – odkryj słynne pojazdy Cobi dostępne na smyk.com!