Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Marka

więcej

Licencja

Cena

pokaż

Seria

Dostępność

Dinozaury

Znaleziono: 822 produkty

ZOBACZ WIĘCEJ POMYSŁÓW NA PREZENT DLA MIŁOŚNIKA DINOZAURÓW →

Figurki dinozaurów - zabawki dla dzieci

Dinozaury-zabawki od lat fascynują dzieci na całym świecie. Prehistoryczne gady w mini-wersji mogą rozbudzać wyobraźnię i umożliwiać świetną zabawę. Nic dziwnego, że maluchy interesują się książkami, kolorowankami i innymi gadżetami. Trudno jednak wyobrazić sobie zabawę bez figurek!

Sami możemy zdecydować czy podarować swojemu dziecku jedną, dużą figurę, czy raczej zestaw dinozaurów do zabawy. Najbardziej imponujące okazy będą mierzyć ponad 50 cm, ale w ofercie Smyk.com znajdziesz też niewielkie figurki o wysokości kilku centymetrów. Jak wiadomo, dinozaury panowały nie tylko na ziemi, ale również w powietrzu i pod wodą. Twórcy zabawek wzięli to pod uwagę, dlatego oprócz dobrze znanych przedstawicieli gatunku, jak T-rex, Stegozaur czy Triceratops, w sklepie znajdziesz też latające pterodaktyle czy morskie dinozaury. 

Co potrafią dinozaury-zabawki? 

Zabawkowe dinozaury dla dzieci mogą mieć wiele różnych funkcji – na przykład świecą w ciemności albo wydają różne odgłosy. Interaktywne dinozaury potrafią także śpiewać piosenki i mówić w swoim języku. Wiele takich zabawek przeznaczonych jest dla dzieci powyżej 3 lat, jednak oferta dla młodszych także może okazać się interesująca. Duże figurki, pozbawione ostrych krawędzi można wykorzystać m.in. podczas nauki kształtów i kolorów. Dinozaury zabawki na kółkach to natomiast figurki, które można ciągnąć na sznurku. 

Ciekawym prezentem dla dziecka może być też gipsowe jajo dinozaura. Aby odkryć zawartość, należy przebić się przez gipsowe wypełnienie – w ten sposób dziecko może zabawić się w paleontologa. 

Zastanawiasz się, jakie kupić zabawki? Dinozaury dla dzieci to ciekawa opcja dla najmłodszych miłośników prehistorii. Jeśli dziecko właśnie było w parku dinozaurów albo oglądało animowany film, być może samo poprosi właśnie o taki prezent. Dzięki dużemu zróżnicowaniu produktów, można będzie znaleźć figurki i zabawki różniące się ceną i gabarytami. Świat dinozaurów, bardzo ciekawy dla dzieci, może zachęcić do rozwijania zainteresowań także dorosłych. W końcu łatwiej odpowiadać na dziecięce pytania, jeśli sami dysponujemy odpowiednią wiedzą na dany temat.