Sylvanian families

Znaleziono: 107 produktów

Sylvanian Families

Sylvanian Families figurki to doskonały sposób na stworzenie własnej, uroczej wioski pełnej sympatycznych zwierząt. Zabawki dostępne w ofercie SMYKA pozwolą dzieciom na odgrywanie niezapomnianych historii w gronie najbliższych. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór figurek Sylvanian Families – od zwierząt i ich domów po meble i dodatki. Każdą zabawkę wyróżnia ponadprzeciętna jakość wykonania i zwiększona odporność na uszkodzenia mechaniczne. Poznaj Sylvanian Families figurki dostępne na smyk.com!

 

Figurki Sylvanian Families – uwielbiane przez dzieci!

Figurki Sylvanian Families doskonale odwzorowują zwierzęce postacie, zamieszkujące idylliczną Krainę Sylvanii. Postacie dostępne na smyk.com staną się prawdziwymi przyjaciółmi Twojej pociechy! Poprzez tworzenie własnych historii, figurki Sylvanian Families pomagają dzieciom w rozwoju wyobraźni. Teraz możesz wybierać spośród dziesiątek uroczych niedźwiadek, kotów, lisów i wielu innych zwierzaków zamieszkujących Krainę Sylvanii!

 

Sylvanian Families –figurki dla małych miłośników przyrody

W ofercie SMYKA znajdziesz dziesiątki magicznych figurek Sylvanian Families, dzięki którym Twój maluch stworzy własny, magiczny świat pełen przygód. Bajkowe postacie wiernie odwzorowują rzeczywiste zwierzęta. Z tego względu Sylvanian Families figurki to doskonała propozycja dla małych miłośników przyrody.

Na smyk.com znajdziesz figurki różnych gatunków zwierząt, takich jak króliki, niedźwiedzie oraz lisy.

 

Figurki Sylvanian Families – rozbudowane zestawy

Szukasz rozbudowanych zestawów zabawek dla swojego dziecka? Figurki Sylvanian Families to idealna propozycja dla małych miłośników wielogodzinnej zabawy w gronie miniaturowych postaci! Nasze zestawy zostały wyposażone w szereg akcesoriów, takich jak łóżko dziecięce na figurkę małego dziecka.

W zestawach Sylvanian Families znajdziesz również zjeżdżalnię! W bajkowych wnętrzach umieszczone zostało krzesełko dziecięce i podstawka, dzięki którym Twoje dziecko będzie mogło ustawić swoje figurki w różnych pozycjach.

 

Sylvanian Families – figurki niespodzianki. Odkryj nowe postacie!

Kraina Sylvanii jest pełna niespodzianek i nowych postaci do odkrycia! Sylvanian Familiesto figurki niespodzianki, które umożliwią Twojemu dziecku poznanie nowych zwierzaków i ich porywających historii.

Zestawy z figurką niespodzianką Sylvanian Families pozwolą maluchowi na samodzielne poznanie zakrytej postaci. Ukrywa się tam niedźwiadek, kot, lis, a może żyrafa? To zależy od szczęścia Twojej pociechy!