Filtruj:

Wojskowe

Znaleziono: 33 produkty

Figurki wojskowe

Żołnierzyki-zabawki dostępne w ofercie SMYKA są jednym z najlepszych sposobów na rozwijanie pasji do historii i militariów wśród dzieci. Na naszej stronie znajdziesz dziesiątki zestawów do miniaturowych bitew w domowym zaciszu. Od piechoty Wehrmachtu po żołnierzy II Korpusu Polskiego – asortyment SMYKA przepełniają figurki wojskowe wykonane z materiałów najwyższej jakości. Poznaj zabawkowe żołnierzyki dostępne na smyk.com!

 

Żołnierzyki-zabawki – odkryj świat militariów!

Dostępne w naszej ofercie żołnierzyki to zabawki, które nie są zwykłymi figurkami. Dla Twojego malucha to przestrzeń do wcielania w życie strategii i taktyki zrodzonej w wyobraźni! Zestaw żołnierzyki obejmuje szereg pojazdów i postaci, dysponujących realistycznymi modelami broni. Oferowane figurki pozwolą najmłodszym na odkrycie świata militariów poprzez zabawę! Żołnierzyki plastikowe pomogą dzieciom w rozwoju wyobraźni i logicznego myślenia.

 

Żołnierzyki – zestaw do bitwy w domowym zaciszu

Twoje dziecko marzy o toczeniu epickich bitew w domowym zaciszu? Żołnierzyki w dużym zestawie pozwolą maluchom na długie godziny zatracić się w miniaturowych potyczkach! Na smyk.com znajdziesz figurki z różnych epok – od piechoty II wojny światowej po średniowiecznych rycerzy. Zabawki żołnierzyki to niepowtarzalna możliwość wcielenia się w rolę dowódcy armii, zarządzającego spektakularnymi bitwami na dywanie, podłodze lub stole.

 

Plastikowe żołnierzyki – wytrzymałe i świetne do zabawy w terenie

Plastikowe żołnierzyki sprawdzą się nie tylko w domowych potyczkach. Zestawy dostępne w naszej ofercie możesz zabrać do zabawy w terenie, wśród skał, drzew i innych elementów flory. Bitwy toczone na świeżym powietrzu dodatkowo zaktywizują Twojego malucha i zacieśnią jego więzi ze znajomymi. Żołnierzyk-figurki pozwolą najmłodszym na zaplanowanie strategicznego manewru, aby pokonać wroga i odnieść zwycięstwo!

 

Żołnierzyki kolekcjonerskie – dla dorosłych pasjonatów

Oferta figurek żołnierzyków skierowana jest nie tylko do najmłodszych pasjonatów historii. Dorosłym przypadną do gustu modele projektowane na wzór rzeczywistych żołnierzy II wojny światowej. Dostępne figurki wyróżnia niezwykła dbałość o szczegóły, a także wierne odwzorowanie historycznych postaci. Żołnierzyki kolekcjonerskie stanowią doskonały prezent dla pasjonatów historii i największych konfliktów zbrojnych. Upominek w postaci figurki kolekcjonerskiej przypadnie do gustu nauczycielom historii, wykładowcom i wszystkim miłośnikom nietuzinkowych dekoracji.