× Wyczyść wszystko

Wiek

Płeć

Marka

Licencja

Cena

pokaż

Seria

więcej

Dostępność

Schleich

Znaleziono: 578 produktów

Figurki Schleich dla dzieci

Zwierzęta, a w szczególności konie Schleich wyróżniają się na tle innych figurek. Ich popularność wynika z faktu, że są nie tylko wykonane z materiałów bardzo dobrej jakości, ale przede wszystkim wyjątkowo realistyczne. Figurki koni Schleich, podobnie jak zabawki przedstawiające inne zwierzęta, produkowane przez tę firmę powstają przy udziale specjalistów od hodowli zwierząt, weterynarzy, zoologów i ekspertów. Przełożenie tej wiedzy na proces produkcyjny umożliwia tworzenie zabawek wiernie odwzorowujących prawdziwe zwierzęta. 

Konie Schleich i inne figurki

Wybór różnego rodzaju koni w ofercie Schleich jest tak duży, że bez większych kłopotów można skompletować całą zabawkową stadninę. Konie Schleich to jednak tylko jedna z dostępnych opcji. Producent tworzy także wierne wizerunki wielu innych zwierząt – zarówno tych dzikich, które dzieci mogą znać z wizyt w zoo, jak również powszechnie występujących zwierząt hodowlanych - jak świnie, kury, owce. 

Konie Schleich i inne figurki mogą towarzyszyć dziecku podczas dowolnej zabawy. Dostępne są figurki wielu zwierząt różnej wielkości, dzięki czemu można znaleźć wiele opcji w zależności od tego, jaką kwotę rodzic chce przeznaczyć na zabawkę. 

Schleich ma bardzo duże doświadczenie i rozumie potrzeby dzieci. Figurki są produkowane już od 1935 roku, więc to naprawdę wieloletnia, piękna tradycja. Od jakiego wieku można się bawić Schleich? Figurki są odpowiednie dla wszystkich miłośników zwierząt, którzy mają więcej niż  3 lata. Poznając faunę z całego świata, dzieci będą mogły dostrzec prawdziwe proporcje i prawidłowo odwzorowane kolory. 

Oprócz zwierząt lądowych, w kolekcji znajdują się także liczne zwierzęta morskie. Nie ma zatem problemu, aby ulubione zwierzaki wykorzystać do zabawy w kąpieli. Co więcej katalog zwierząt Schleich obejmuje nie tylko zwierzęta żyjące obecnie na naszej planecie, ale też wymarłe gatunki. Powody do radości będą mieli przede wszystkim fani dinozaurów. Starannie odwzorowane, prehistoryczne gady wyglądają zupełnie jak w filmie lub parku dinozaurów!

Czym jeszcze zaskakuje Schleich? Konie powinny mieć swoich jeźdźców, więc w sprzedaży są także zestawy z kowbojami i kowbojkami. Schleich może zatem spodobać się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom w różnym wieku.