Filtruj:

Skarbonki

Znaleziono: 146 produktów

 

Skarbonki dla dzieci – jaką wybrać?

 

Twój smyk wyrósł już na tyle, by rozpocząć naukę oszczędzania pieniędzy? W takim razie nadszedł czas, żeby podarować mu skarbonkę. Możliwości jest wiele: metalowa lub gliniana, skarbonka na kluczyk czy zamykana na kłódkę odblokowywaną kodem. Pozwól dziecku wybrać skarbonkę według swoich zainteresowań, na przykład z bohaterami ulubionych bajek. Zwróć uwagę na to, by była wykonana z trwałego i nietoksycznego materiału – posłuży przez dłuższy czas i będzie bezpieczna dla twojej pociechy.

 

Skarbonka dla dziewczynki i chłopca

 

Skarbonka dla dziecka może mieć wiele kształtów i rozmiarów. Niektóre z nich wyglądają jak prawdziwe sejfy i mogą przydać się podczas zabawy w bank. Największa zabawa zaczyna się podczas otwierania i wydobywania zaoszczędzonych banknotów i monet. Teraz twój maluch może przeznaczyć je na cel, który sobie wymarzył! Taki gadżet będzie dobrym prezentem urodzinowym, świątecznym czy prezentem na chrzest lub komunię, a potem nie tylko zabawką, ale także ozdobą dziecięcego pokoju.

 

Skarbonki na Smyk.com

 

Zanim kupisz dziecku kolejną zabawkę, zastanów się czy nie lepiej byłoby, aby to ono samo odłożyło na nią pieniądze. Skarbonka może mu w tym pomóc. Na Smyk.com znajdziesz szeroki wybór skarbonek dla dzieci: edukacyjne dla najmłodszych dzieci, z ulubionymi postaciami z bajek czy uroczymi zwierzakami – końmi, kotkami i szczeniakami. W ofercie znajdują się również skarbonki w różnych kształtach, na przykład tradycyjnej świnki, a nawet żaby. Dzięki nim oszczędzanie nie będzie już przykrym obowiązkiem!