Zwroty i wymiana towarow zakupionych w sklepach stacjonarnych SMYK

Towar zakupiony w sklepach stacjonarnych SMYK, SMYK Megastore oraz CoolClub możesz zwrócić w sklepach stacjonarnych, w okresie 30 dni licząc od dnia następnego po dokonaniu zakupu, niezależnie od tego w jakim dniu przypada koniec terminu, a zwrot środków otrzymasz w tej samej formie, w której nastąpiła płatność za zwracany towar.

Nie jest możliwy zwrot towarów zakupionych w sklepach SMYK Outlet.

Dla produktów zakupionych w SMYK Outlet możliwa jest jedynie wymiana towaru w ciągu 5 dni w dowolnym sklepie SMYK Outlet.

 

POUCZENIE

Jako Konsument decydując się na dokonanie wymiany lub zwrotu zakupionego, niewadliwego i zgodnego z umową towaru, powinieneś się zapoznać z Regulaminem wymian i zwrotów produktów zakupionych w sklepach stacjonarnych SMYK oraz przestrzegać warunków ustalonych przez sprzedającego.

Przyjmowanie wymian i zwrotów produktów niewadliwych i zgodnych z umową jest dodatkowym uprawnieniem przyznanym klientom sklepów stacjonarnych SMYK.

 

W jaki sposób nastąpi zwrot środków?

W przypadku gdy zwrócisz towar do sklepu stacjonarnego SMYK, nie później niż 30 dnia po dokonaniu zakupu, zwrotu płatności dokonamy przy użyciu tych samych sposobów płatności, jakie zostały przez Ciebie użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodzisz się na inne rozwiązanie. Jeżeli opłata za towar została przez Ciebie uiszczona w postaci bonów akceptowanych w sieci SMYK (Sodexo), równowartość za zwracany towar otrzymasz w gotówce.

Nie jest możliwy zwrot towarów zakupionych w sklepach SMYK Outlet.

 

Gdzie mogę zwrócić lub wymienić produkt?

Produkt możesz zwrócić lub wymienić w dowolnym sklepie sieci SMYK, niezależnie od tego w którym sklepie stacjonarnym SMYK został zakupiony.

Wyjątek stanowią produkty zakupione w sklepach SMYK Outlet, które możesz jedynie wymienić w sklepach SMYK Outlet.

 

Procedura wymian i zwrotów:

Chcąc dokonać zwrotu lub wymiany towaru, konieczne jest posiadanie przez Ciebie nieuszkodzonego i czytelnego paragonu fiskalnego lub faktury Vat, dokumentującego zakup towaru w sklepie stacjonarnym SMYK, SMYK Megastore, CoolClub lub SMYK Outlet.

Wymieniany lub zwracany towar musi spełniać następujące warunki:

  • musi być pełnowartościowy
  • nie może nosić śladów użytkowania
  • musi być w nienaruszonym opakowaniu
  • musi mieć komplet metek

 

ZWROTOM I WYMIANOM NIE PODLEGAJĄ:

Foteliki samochodowe i monitory oddechu ze względów bezpieczeństwa użytkowania tych towarów. Pieluchy, kosmetyki, oraz bielizna ze względów higienicznych.

Czy mogę zwrócić produkt zakupiony w promocji?

Zwrot produktu zakupionego w promocji oznacza, że rezygnujesz z warunków promocji. Każdorazowo należy zapoznać się z warunkami danej promocji, które określają czy zwrot jest możliwy.

Ogólne zasady wymian i zwrotów produktów zakupionych w promocji znajdziesz w punkcie VI Regulaminu wymian i zwrotów produktów zakupionych w sklepach stacjonarnych Smyk .