Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Marka

więcej

Wiek

więcej

Płeć

Cena

pokaż

Kolor

Dostępność

Gniazda niemowlęce

Znaleziono: 185 produktów

Gniazda niemowlęce

Odkryj gniazda niemowlęce, zapewniające Twojemu dziecku komfort, bezpieczeństwo i spokojny sen. Tworzące ofertę SMYKA modele staną się przytulnym miejscem dla maluszka. Otulony przyjemnym w dotyku materiałem śpioszek poczuje się jak w brzuchu mamy! Dzięki temu będzie znacznie mniej narażony na wybudzanie się. Kokony dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach, dzięki czemu bez problemu dopasujesz model do potrzeb dziecka. Znajdziesz tutaj nawet wielofunkcyjne egzemplarze 2 w 1! Poznaj gniazda niemowlęce dostępne na smyk.com!

Jakie gniazdo niemowlęce wybrać? Odkryj ofertę SMYKA

Gniazda niemowlęce to niezwykle ważny element wyposażenia w pokoju dziecięcym. Odpowiednio dobrany model zapewni maluchowi wygodne i bezpieczne miejsce do snu oraz zabawy. Wybór gniazda dla dzieci często jednak spędza sen z powiek rodzicom. Przychodzimy z pomocą!

Kokon nie jest tym samym co otulacz, rożek i becik. Gniazdo niemowlęce można z powodzeniem zastosować w łóżeczku, na kanapie, a nawet w wózku na codziennym spacerze. Wybierając model dla swojego brzdąca, w pierwszej kolejności zwróć uwagę na materiał – przyjemny w dotyku i bezpieczny. Doskonale sprawdzi się bawełna lub delikatny velvet – jedna z odmian pluszu. Kolejną istotną cechą jest możliwość prania w pralce, z jednoczesnym zachowaniem pierwotnego kształtu.

Gniazda dla dzieci 2 w 1

Gniazda dla dzieci 2 w 1 to wyjątkowe rozwiązanie dla rodziców, którzy pragną zapewnić swoim pociechom wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo. Wielofunkcyjne kokony odpowiadają za bezpieczną przestrzeń, ułatwiając noworodkom proces adaptacji do nowej rzeczywistości. Ofertę SMYKA tworzą modele 2 w 1, złożone z gniazda dziecięcego oraz kojca. Dzięki temu mały odkrywca otrzymuje przestrzeń do wypoczynku, zabawy i radosnego poznawania świata. Po pierwszych miesiącach życia gniazdo niemowlęce magicznie zmienia się w kojec. Wystarczy odpiąć zewnętrzną poduszkę!

Gniazda dla dzieci w zestawie – idealny prezent

Gniazdo niemowlęce to idealny prezent dla świeżo upieczonych rodziców. Praktyczny kokon dla dzieci pomoże zapewnić dziecku bezpieczne i komfortowe miejsce do odpoczynku. W ofercie SMYKA znajdziesz zestawy złożone m.in. z kokona, poduszki antywstrząsowej, płaskiej poduszki i dwustronnej kołderki. Dzięki temu maluch otrzymuje kompletny zestaw do snu i zabawy!

Zabezpieczenia dookoła gniazda niemowlęcego zapobiegają sturlaniu się brzdąca z kanapy. Poduszeczka stabilizuje z kolej chwiejną główkę dziecka, zapobiegając jej ewentualnym zniekształceniom.

Gniazda dla dzieci z kocykiem i poduszką

Każdy rodzic pragnie zapewnić swojemu dziecku komfortowe miejsce do spania i wypoczynku po całodniowej aktywności. Z myślą o tym tworzone były zestawy złożone z kokona, kocyka i poduszki!

Ofertę SMYKA tworzą również gniazda dla dzieci z materacem pozycjonującym. Dzięki swojej konstrukcji umożliwia on maluchowi swobodne obracanie głowy i oddychanie. Materac dopasowuje się do ciała brzdąca, zapewniając mu najlepszą pozycję do wypoczynku. Na smyk.com znajdziesz również modele z nakładką redukującą nacisk i chroniącą maluszka przed nadmiernym poceniem.